Bravo 1.8 16v GT - čudno radi na plin

Autor zvrk, 23 Rujan 2009, 00:23:34

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tipo 1.7d

nisam li negdje proćitao da si čistio zračni filter?

ako je plin poštelan na prljavom filteru, poslije čišćenja dobiva siromašniju smjesu

igor-031

Citat: tipo 1.7d  u 25 Rujan 2009, 18:33:17
nisam li negdje proćitao da si čistio zračni filter?

ako je plin poštelan na prljavom filteru, poslije čišćenja dobiva siromašniju smjesu
U pravu si,to sam i ja mislio ali sam svatio da je mjenjao filter zraka.Svakako treba poštelat mapu .

zvrk

jesam, čistio sam fliter ali prije tjedan dana...tak da nije do toga, jer mi se to dogaÄ'alo joÅ¡ od prije...

plin ugraÄ'en prije manje od 2 mj., a fliter čisšćen prije tjedan dana, a problemi su počeli prije mjesec i pol...


ali i da je zbog flitera onda nebi uopće radio, a on proradi nakon 50-ak km vožnje...

nema smisla viÅ¡e pogaÄ'at...moram do majstora da ga spoji na komp pa ćemo vidjet...

goran86

a jbte,koliko god voliš svoj auto,jednostavno nemaš sreće snjim :(

mikeg20

Citat: goran86  u 26 Rujan 2009, 12:29:53
a jbte,koliko god voliš svoj auto,jednostavno nemaš sreće snjim :(

Nije to sreća, to je fino podešavanje u pitanju koje se mora napraviti kak se spada

zvrk

tak je...sad slijedi fino podešavanje i sve mora raditi kao vurica...

ne pristajem na kompromise...zato sam i platio da radi...

na žalost, lova koju sam čekao prošli tjedan nije stigla nego će (valjda) danas, tak da nisam išao k majstoru...

ovaj tjedan ide ziher kod doktora...

btw, na autu imam trw kočione pločice koje rade izvrsno, ali u zadnje vrijeme mi se nekad dogodi kad malo jače zakočim do kraja mi zacvili kao da su mi istrošene (a nisu jer su nedavno stavljene)...

moram si provjeriti debljinu diskova, možda su oni potrošeni jer ja ih nisam mjenjao otkad je kupljen a prošao je do sad cca 40 000km moje vožnje...