Punto mk2 - tvorničko daljinsko zaključavanje

Autor sancho, 13 Veljača 2014, 21:17:46

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

josssip

mehanical code po njemu se moze napraviti mehanicki dio kljuca, a electronic code trebas za kodiranje kljuca :)

Poslano sa mog Titans2_DG700 koristeći Tapatalk


cicili

evo da napisem za sve koji se nadu u problemu. potrebna registirana verzija MES-a i kabel za spajanje, ja sam radio sa elm327 bluetooth v1.4 i uspjesno obavio. uz to je potreban jos i electonic code.

spojis se na body nades opciju za programiranje remote-a odaberes je pita te electonic code koji upises i onda kad potvrdis imas 15 sec da stisnes tipku za otkljucavanje kad je prepozna postupak nastavljas za onoliko kljuceva koliko imas (max8) ili stisnes no i izades van.

uglavnom daljinsko radi i ja sretan.  :to:

ccm

Znaci programira se komp na autu, a ne kljuc. To mi ima logike.
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

cicili

sinkronizacija tipa bezicne tipkovnice i misa samo sto moras imat taj code da ti dopusti uci u sam postupak. :D

Psiho

Evo i mene sa istim problemom na delti 2. Nisam htio otvarat novu temu kad postoji ova pa znaci ovako:
Jutros odem sa autom do grada i vratim se auto normalno zakljuca/otkljuca. Sad navecer ga idem pomaknut i ne radi kljuc (kljuc svjetli ali ne otkljucava). I sad rekoh baterija sigurno, od uzmem rezervni i opet nista. Jel ima kakav nacin da ga resetiram i osposobim ili cu morat u servis? Jel ima neko jeftino rijesenje? Istrosio sam se na novi auto i ne zelim i ne mogu pare i dalje bacat na ovaj auto. Ljudi pomagajte.
Bistar sam kao krem juha :D

Psiho

Bistar sam kao krem juha :D

cicili

ne razumijem se u koju generaciju spada delta 2 dali je kao stilo, punto mk2b, grande punto? ali ako je struja takva onda ti je opisano sta trebas napravit.
nije neka nauka mozes i sam ako imas MES, ja sam si sam napravio, da si blize 5 min posla.  :smile:


Psiho

Delta 2 je neki delanac. Ima neke stvari kaj mi pasu od brava, alfe 145 a i od punta 2
Al problem se rijesio na talijanski nacin. Sam od sebe :haha7:
Bistar sam kao krem juha :D

cicili