Main Menu

Fiat 5 porte / 500 +

Autor Redakcija portala, 06 Veljača 2015, 00:41:26

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Redakcija portala

Nasljednik Fiatovog Punta (2005. godine predstavljen kao Grande Punto, kasnije se prodavao i kao Punto Evo) prema nekim ranijim vijestima navodno će se zvati Fiat 500 Plus (500 +).



Talijanski magazin Auto kratko ga najavljuje kao Fiat 500 5 porte (Fiat 5 vrata)



Kako je objavljeno još u svibnju prošle godine, prilikom predstavljanja Fiatovog petogodišnjeg plana, nasljednik Punta pojaviti će se u prodaji tijekom 2016. godine.

cicili

da li je ostalo i jedno auto koje nece preimenovat u 500?

Angell

Nemam nista protiv Fiata 500 i ostalih njegovih oznaka...Ali stvarno ga preterase.Sto po oznakama 500,500x,500L,500+,500 abarth i ko zna jos koliko, sto po izgledu...Preveliki su optimisti ako misle da ce im uspeti tolika prodaja koju su oni isplanirali sa svojim 500 i kusur modelima...Svi identicno izgledaju, razlike su jako male.Auto je bio hit kada je izasao, a sada posle nekoliko godina, oni su i dalje fokusirani na ove modele.Moje misljenje je da bi bilo dobro da su obratili vise paznje da naprave punta 3, da porade na nekim drugim modelima, pa cak, sto ne i Fiat Stilu 2?No, nemamo svi isto misljenje :)

cicili

fiat 500 je i dalje zanimljiv mali autic, cak su ga i redizajnirali malo sad. bas sam ovaj vikend vozio 500s i autic je odlican za grad, ali cemu micat punta, pa to je kao da vw izbaci ime golf.
stilo je dosao kao neka zamjena bravu ako se ne varam, pa su se vratili na bravo ali zasto nema bravo sa 3 vrata, tj vise ga ni ne proizvode cini mi se, proizvode samo 500, nek i ime fiat zamjene sa 500 i gotovo.

Angell

Upravo tako.Jeste stilo bio neka vrsta zamene za brava, ali je i te kako uspesna zamena, jer je postao vrlo popularan auto.Kod nas ih ima skoro koliko i puntica.U brazilu se proizvodio cak do 2010.god.U redu, sada je tu novi bravo, ali osim ovoliko silnih 500, mogli su da naprave nesto, drugacijeg dizajna...Mada, njihova stvar :)

lastnight

Trebali su ga nazvat 600...

A 500 je i dalje jako cool autić kojem godine kao da ne škode. Bravo Fiat.