Main Menu

Giulia

Autor Boxer, 02 Veljača 2016, 20:10:17

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tomo 159


Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

tomo 159


Stilo M

Kakva god da je,jako je dobra i svida mi se ful
Bilo koja boja,motor,oprema..
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

AntonioK


tomo 159


Boxer

Kad bi se živjelo od slika..... otkazane su naruÄ'be guma za giuliu jer ih nemaju na Å¡to montirati :(
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

2600

Citat: Boxer  u 23 Svibanj 2016, 00:21:38
Kad bi se živjelo od slika..... otkazane su naruÄ'be guma za giuliu jer ih nemaju na Å¡to montirati :(

Sve ide po planu, čak su Stelvia pomaknuli mjesec prije. Stvarno ne znam kakve su to gluposti o gumama. :rofl:




To je dizel na stazi u testu 4R-a. Mislim da je to slično kao 420d, a vrže od Jaguare XE 20d 180 KS za nešto preko sekundu.



Kod Talijana test dizelke sa engleskim titlovima:

Boxer

sve ide po planu ali plana nema :)

Poslano iz ludnice

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

2600

Na koncu je potvrÄ'ena SW Giulia. U biti ovisi o prvim narudžbama limuzine. Ako je to dobro do konca sljedeće godine dolazi SW.

ElRa

To je bilo i za ocekivati. Trziste karavana u Evropi nije zanemarivo, a Evropa ce biti ubjedljivo najvece trziste za Giuliu.

2600

Quattroruote izvagao Giuliu na 1640 kg. To je 2.2 dizel, Super oprema, 8 brzina automatik. Naravno to je i pun tank plus oni koliko znam stave i onih 75 kg za vozača. To je i više nego OK rezultat ako se zna da je kod njih direktno usporediv Jaguar XE bio preko 1750 kg.

2600


Test iz 4R-a. Ugrubo. Po mjerenjima je najlakša u klasi kada se usporedi slično opremljen automobil. 1640 kg za auto sa stvarno dosta opreme, sa dizelom i automatikom. Za usporedbu XE 20d automatik ima 1750 kg, a C 220d 7G ima 1700 kg.
NajtiÅ¡a i najudobnija u klasi. PotroÅ¡nja nije najbolja mada mi se čini da im se tu potkrala jedna greÅ¡ka. Prtljažnik takoÄ'er sa izmjerenih 378 litara gdje su C-klasu dali kao primjer klase sa 421 litrom.
Na Vairanu najbrža u klasi. Slijedi Jaguar XE 20d sa preko sekundu sporijim vremenom.












2600

Njemački Auto Motor und Sport reče da ovo nije više Alfa samo za fanove. Audi A4 je po njima straga komodniji (tu je po njima i top u klasi), ima nešto bolju unutrašnjost iako je Alfa po njima tu jako blizu. Isto tako je TDI nešto tiši od JTD-a iako je kako rekoše potonji potentniji. I još su rekli kako se Alfa daleko bolje vozi i da je poželjnije mjesto na prednjim sjedištima.