Main Menu

Giulia

Autor Boxer, 02 Veljača 2016, 20:10:17

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

gandi

Audi je straga komotniji jer je suvozacevo sjedalo vise naprijed. A to se lijepo vidi po dovratnom stupu koji je, po slikama, maltene na istom polozaju na oba auta.
Tako je meni i 159 ne/komotna na straznjoj klupi.

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

2600

Jesam li napisao komodniji po njima? Mislim da jesam. :laughing-smiley-001: Fer bi bilo namjestiti sjedalo kod jednog i drugog auta po vozaču i/ili suvozaču i onda usporeÄ'ivati. OK, novi A4 je toliko narastao da unutra ima mjesta slično kao u aktualnom Audiu A6 no baÅ¡ su neki na jednom drugom forumu komod u Giuliji straga usporeÄ'ivali sa tim istim A6.

gandi

A jel tko rekao da nisi?  :P:
Iskreno, nekako mi više paše usporedba Giulia - A6, nego Giulia - A4.
--->>>    click here      <<<---

2600

Najbitnije da su napravili auto koje u svakom pogledu može konkurirati Nijemcima, a po pitanju performansi i handlinga ih i nadmašiti.

BTW, po mnogima je za handling sada Jaguar sada XE mjerilo klase, a ne više BMW. Samo on je malo težak.

Boxer

To je najmanje bitno, alfa nije nikad bila auto za svakog bedaka :) :grinning-smiley-044: Njemcima?? Pa ne rade aute samo oni a i vjerujem da Giulia neće živjeti od prodaje u EU, upravo suprotno tako da usporedba s njemcima nama alfistima ne znači baÅ¡ niÅ¡ta, njemcima joÅ¡ manje jer oni sigurno neće pohrliti kupiti nove alfe...po meni je najbitnija proÄ'a izvan granica starog kontinenta, znači Kina, SAD.....
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

2600

A tko se tamo(SAD) najviše kupuje u ovoj klasi? Pa opet Nijemci. :nana:


Za Kinu iskreno ne znam. Nijemci tamo haraju sa lokalnom proizvodnjom i L verzijama. Alfa to ništa nema niti će imati još neko vrijeme.

U biti čak je rečena najoptimističnija formula prodaje za Giuliju. 40+40+20, EU+SAD+Azija.

tomo 159


2600


tomo 159


Boxer

Ppprošao sam u 2 mjeseca oko 10 000km po gotovo svim važnim cestama u austriji i njemačkoj, obišao 5-6 salona, nijednu nisam vidio, ni u jednom salonu neznaju kad će ih dobiti :( Auto koji je predstavljen prije godinu dana bi se već trebao prodavati ko žvake :wink:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

2600

 :wiii:
Citat: Boxer  u 01 Lipanj 2016, 20:51:33
Ppprošao sam u 2 mjeseca oko 10 000km po gotovo svim važnim cestama u austriji i njemačkoj, obišao 5-6 salona, nijednu nisam vidio, ni u jednom salonu neznaju kad će ih dobiti :( Auto koji je predstavljen prije godinu dana bi se već trebao prodavati ko žvake :wink:


Daj ne moraš trollati. Za dizel nikada nije bio plan da ih imaju prije zadnjeg vikenda 3. mjeseca OVE GODINE. I došli su točne 2 MJESECA NAKON tog roka. Evo ih ljudi slikali čak u Srbiji



, slikali ih u Njemačkoj, a samo ih naš AC nema. :laughing-smiley-001:
Sa QV je nešto drugačije ali neki su ih već dobili mjesecima unazad. E sad kako, to je nešto drugo.

Hajmo malo na statistiku sa prvog VIKENDA Giulie u talijanskim salonima.

U 166 talijanskih Alfa salona je kroz njih u dva dana proÅ¡lo preko 34 000 ljudi. OdraÄ'eno je preko 8 000 test vožnji. Neki ljudi su čekali i po 2 sata da bi vozili 10 minuta. Tolika je navala da je odmah za tjedan zapisano preko 3 000 test vožnji.

O samim narudžbama se zna da je 3% za QV, 90% narudžbi je Super oprema da je preko 50% njih do sada vozilo BMW. Neslužbeno sam doznao da se u ta prva dva dana dogodilo preko 3 000 narudžbi iako su naravno rekli da neće još službeno sa tim vanka.

U planu su još jedni dani otvorenih vrata i to 11. i 12. 06 kada su test vožnje 2.2 180 KS AT8.

Boxer

Ne trolam, ja piÅ¡em o onom Å¡to sam vidio, jedna, dvije, tri, pet, sto, petsto slikanih u zemlji od 85 milijuna stanovnika je kao nijedna.... Auta nema na cestama i to je činjenica iz prakse a ne iza monitora i tipkovnice. I da, provjereno je otkazana naruÄ'ba od 72 000 guma za giuliu jer nema kapaciteta za proizvodnju auta i popratnih dijelova trenutno. Dakle kad se sve uglazbi, žabari počnu raditi neÅ¡to, ameri postanu pametni auto će biti taman 2 godine star. Ja bi najviÅ¡e od svih volio da nije tako ali na to smo navikli :laughing-smiley-001:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

2600

Ajde da si rekao bila je otkazana, ali otkazana je. :haha7:

Boxer

Ti se smij, ja vozim alfe 15 godina i isto toliko ih pratim i znam da je nakon 147/156/166/GT uvijek bilo tako i sve se radilo nikako, ofrlje i polovično.
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

2600

U Srbiji održana promocija Giulie.

Alfa Romeo Giulia i FIAT Tipo Hatchback u Beogradu



Pretpremijera modela Alfa Giulia u Beogradu, ali i još vesti iz kompanije FIAT Srbija...

Početkom juna, kompanija FIAT Automobili Srbija okupila je predstavnike odabranih medija izuzetno važnim povodom. Naime, u FIAT centru zakazano je druženje i prvo prikazivanje modela FIAT Tipo Hatchback, ali i pretpremijerno prikazivanje najnovijeg modela iz game Alfa Romeo. U Beograd je stigla nova Giulia, atraktivna limuzina izrazito sportskih performansi!



Tim povodom, Umberto Iannuccelli, generalni direktor kompanije FIAT Automobili Srbija, rekao je: “Početak juna za nas donosi veliku prekretnicu i velike, ali zaista velike promene! Zbog razvoja i rasta tržišta, odnosno naše prodaje, uvodimo u ponudu novi, veoma značajan model kao što je Giulia! Pre nekoliko dana imali smo posebne promotivne akcije u Italiji, gde je bilo prisutno više od 35.000 posetilaca, a 8.000 njih je napravilo test vožnje, dok se 3.000 odlučilo da rezerviše ovaj automobil. To je veoma dobar uspeh!”



Prvi čovek FAS-a je zatim dodao: “MeÄ'utim, nije u pitanju samo Alfa Giulia kao automobili premijum segmenta, kojem po svojim karakteristikama pripada, baÅ¡ kao i po ceni, koja se kreće izmeÄ'u 30.000 i 40.000 evra, sa veoma dobrom opremom, već istovremeno, na srpsko tržiÅ¡te uvodimo i FIAT Tipo Hatchback.”



“Sa ovim automobilom trebali bi da pokrijemo oko 70 % tržiÅ¡ta u C segmentu ovde u Srbiji, a istovremeno, uvodimo i novi sistem pozicioniranja modela po pitanju cena. Tako će se od sada, Tipo sa petora vrata prodavati po istoj ceni kao i limuzina, a to znači da će za automobil sa veoma dobrom opremom, trebati izdvojiti 11.990 evra. Ono Å¡to pokazuje koliko zapravo mi verujemo u ovaj proizvod jeste i garancija od 5 godina ili 200.000 preÄ'enih kilometara”, dodao je Iannuccelli.



Umberto Iannuccelli se osvrnuo i na akciju recikliranja vozila: “Nažalost, više nismo u prilici da podržavamo kampanju reciklaže vozila po sistemu “staro za novo” i to sa završetkom juna, ali dobra vest je da ukoliko kupci požure, imaju još trideset dana da se odluče koji automobil da kupe, odnosno, bitno je da uz kaparu od samo 100 evra, potpišu ugovor za čiju realizaciju kasnije imaju čitavu godinu dana, odnosno, da u tom roku obave kupovinu kada za to budu spremni!”

http://topspeed.telegraf.rs/vesti/33367-stigla-je-alfa-romeo-giulia-u-beogradu