Bravo II- lupanje odiza, zadnji motor brisača kako skinuti

Autor Miha., 25 Travanj 2016, 15:38:30

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Miha.

Dokučio sam konačno što lupa abnormalno! Naime osovina na kojoj je brisač ima lufta nutra-van možda 2mm i to lupa strašno..Ne vidim načina skinuti motorić dole budući da je nekako zaklemljen i nema šarafa :zbunj:


robert_zd

Lupa prilikom rada brisaca ili I voznjom po neravnim cestama?

Miha.


Mike20

Nisam detaljno gledal, al te kao zakovice ili što već, čime je motor učvrščen, izbuše se i stave šrafi, ak ima mjesta za ubaciti ih

core3i

Nabij na osovinu još jedan seger osigurač i nema lufta (po slici se ne vidi ništa).

robert_zd

Citat: Miha.  u 26 Travanj 2016, 15:52:47
Po neravnim cestama.

Zanimljivo, meni tu I tamo lupne u predjelu portepaka , cak sam I pisao temu, jer mislim da su kape amortizera, a recimo motoric I ta osovina mi nikad na pamet nebi pali, kako si uopce dosa do tog da ti to lupka ?

AntonioK

ja dan -danas nisam dokučio odakle mi lupa iz portapaka ,a sve sam povadio
lupne ko neki metal kad zakočim :82:

Miha.

Citat: robert_zd  u 27 Travanj 2016, 14:27:37
Zanimljivo, meni tu I tamo lupne u predjelu portepaka , cak sam I pisao temu, jer mislim da su kape amortizera, a recimo motoric I ta osovina mi nikad na pamet nebi pali, kako si uopce dosa do tog da ti to lupka ?
Probao s rukom i čulo se upravo onako kako se čuje u vožnji..Naravno prije toga sam izvadio obje plastike od zadnjih vrata tako da drugo nije imalo kaj lupati osim toga..Probat ću nekako silikonom zalijat..

robert_zd

Citat: Miha.  u 27 Travanj 2016, 16:10:32
Probao s rukom i čulo se upravo onako kako se čuje u vožnji..Naravno prije toga sam izvadio obje plastike od zadnjih vrata tako da drugo nije imalo kaj lupati osim toga..Probat ću nekako silikonom zalijat..

A svaka cast na trudu :) meni nije palo na pamet da je ista u vratima, ja skidao oplatu iznad kotaca :D mozda I ja provjerim da nije ista stvar, mada, ako je radio na normalnoj glasnoci jedva I cujem.

robert_zd

Ima li kakav update sa lupkanjem, jel rijesilo problem ?

Miha.

Pa i nije baš. Čini se da lupaju obloge na vratima (obje, crna i bijela). Podlagao sam samoljepljivo platno za tapeciranje kutija (za zvučnike).Time se zvuk ublažio dosta, al opet lupa. Jednostavno loše izvedeno pričvrščivanje tih plastika (pomoču kopči), umjesto da su stavili vijke. :facepalm:

Ako netko ima rješenje u vezi toga nek slobodno veli. :ok1:

AntonioK