Lancia delta 2

Autor Psiho, 25 Travanj 2016, 19:26:54

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Psiho

Ja ne skrivam nista. Cijena je bila 3500kn a drug Radic je uvijek u pripravnosti (bili u pitanju tehnicari iz stp ili ljudi u plavom) :ok1: a mislim ima puno gorih auti na cesti od ovoga. Mehanicki je ok. Veliki i mali servis su napravljeni nedavno i pali auto bez problema, staje bez problema, ne vuce nigdje. Klima radi. Ugl osim tog nesretnog poda i par sitnica sve je ok.
Bistar sam kao krem juha :D

Psiho

Tehnicki pao iz 3 razloga:
1.) Ulje u kocnicama (vec rijeseno)
2.) Lose straznje gume (isto vec rijeseno)
3.) Desna sajla rucne je mrtva (lijeva odlicna) pa ako netko zna koliko cca kosta zamjena (75kn je sajla), a koliko su ruke? I ak netko se zeli ponuditi :laughing-smiley-001:
Bistar sam kao krem juha :D

Psiho

Eto danas smo rijesili i sajlu i odmah tehnicki obavili i prosli smo bez problema :super:
Sad jedan dan polakiramo malo ogrebotine i onda ide u oglasnik pa bumo vidjeli kaj bumo dobili za njega jer je odluka pala da se kupuje novi auto :yesyes:
Bistar sam kao krem juha :D

Miha.

Fino, a kaj se kupuje? :grin:

Psiho

Jos pregledavamo. Vazno je da ima nesto kao edc/dsg ili automatik (na stilu mi se to jako svidjelo), da nije vw i da nije preko 150000kn+-10000kn. Sad gledamo po internetu kaj ima.
Bistar sam kao krem juha :D

franjo-fritz

Citat: Psiho  u 28 Travanj 2016, 19:42:43
Jos pregledavamo. Vazno je da ima nesto kao edc/dsg ili automatik (na stilu mi se to jako svidjelo), da nije vw i da nije preko 150000kn+-10000kn. Sad gledamo po internetu kaj ima.
Zašto edc/dsg?
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Psiho

Uglavnom sam u gradu pa mi je takav mjenjac puno udobniji za voziti kad su guzve i to.
Bistar sam kao krem juha :D

Psiho

Odluka pala na nissan note sa acenta plus 360 opremom i 1.2 98ks motorom sa cvt mjenjacem. Tak da lancia od ponedjeljka bude u oglasu pa kad se proda idemo nissana narucit. Ako je tko zainteresiran neka se javi pa se mozda dogovorimo :wink:
Bistar sam kao krem juha :D

franjo-fritz

Ocito voliÅ¡ si izbiti novce iz Ä'epa. Al ajd tvoj izbor..
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Psiho

A kaj bi trebao kupiti? Fiat nema trenutno nis kod nas (imaju tipa koji je nemoguce dobiti u Hrv. Sa automatskom klimom  :facepalm: ) alfa mi je preskupa za to kaj nudi. Lancie vise ni nema. Vw koncern zaobilazim (seat jedino dolazi u obzir ali je uzasan iznutra). Opel adam turbo s je drugi izbor i to je to od auti koji su mi 1. Zanimljivi izgledom. 2. Cijenom prihvatljivi
Bistar sam kao krem juha :D

Bero

Ford? Francuz neki? koreanci?  :neznam:
Samo boxer bajo moj :)

Psiho

Ford mi se ne svida ni jedan osim focusa a on mi je u dobroj opremi preskup. Francuzi jedino renault megan novi ali opet u ok opremi preskup (308 gti mi je :love-smiley-028: ali je opet preskup) koreanci jedino ako uleti proceed gt demo vozilo (sto nije nemoguce jer je bio jedan prije par mjeseci u oglasu. Moram se u kiu raspitati) i mazda 3 dolazi u obzir ako dobijem ok cijenu.
Bistar sam kao krem juha :D

topolino

Gledaj da ima HD (torque converter) automatic. Cvt je dobar dok traje lanac, dsg i ostali robotizirani su super dokle ne zasteka, a onda  :speechless-smiley-038:
Neznam dali koreanci jos koriste asin automatic za slabije modele. Do nedavno je getz bio u ponudi sa klasicnim automaticom.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

franjo-fritz

Sory na upadu al taj note je meni ko atos.. Puno zuji malo meda daje.. 150,000kn kupis komad auta a ne tetrapak
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Psiho

Ma nije bed. Svida mi se oprema na autu tom. Je da je slab. Ali osim njega gledat cemo neka demo vozila pa je i to opcija. Dobijem bolji auto za iste novce
Bistar sam kao krem juha :D