punto hgt nemiran rad u leru

Autor hattrick, 01 Svibanj 2016, 11:00:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

hattrick

Ovako,na autu se mjenjale gumice ventila,semerinzi bregastih i normalno set poklopca ventila.Auto je poceo trosit po 7-8 deci ulja na 1000km pa sam odlucio se na ovaj zahvat,auto prije toga je normalno radio.Sada je sljedeći problem kada ga upalim u leru malo mi nemirno radi i to mi je osjecaj kod da naprijed kod ispusnih cijevi onak teze ide ispuh pa ga malo zatreska ali to se osjeti samo kada je autu u leru,desilo mi se sljedece vozim ga i idem stat stisnem kvacilo pred kraj i padnu okretaji ugasi se (dva puta se do sada desilo),nakon toga sam ga upalio i ostavio u leru i nista sve najnormalnije.Kada su mjenjale se gumice ventila majstor je rekao da u svjecicam je bilo ulja i da je pocistio sve kaj je mogao sada neznam dali radi toga se to desava.Danas ujutro mi je autu trebalo duze da zapali,inace odmah hvata ali danas se je malo pomucio,auto najnormalnije ide i vuce.

franjo-fritz

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

hattrick

prije sam imao problema sa jednim autom kada je bila fulana faza,tada se auto cuo ko traktor i katastrofa je bio,ovo mi sad ne liči na to,ne trese ga tako jako nego jako lagano ga zatreska u leru,kada ga upalim normalno okretaje drzi (ugasio mi se jedino kada sam stao dva puta i poslje toga vise ne) i auto vuce bas kako treba.dali je moguce da je radi svjecica ili da bobina neka odlazi poÅ¡to je bilo dosta ulja meÄ'u svjećicama?do sada mi je vrisnula jedna bobina prije 1-2god i samo sam tu jednu mjenjao nisam ih sve mjenjao u paru.

Bero

Sve ovisi koliko je fulana faza  :D: Možda je sada malo manje fulana
Samo boxer bajo moj :)

hattrick

Problem je u lambda sondi,bas sam vratio se od kolege koji je slagao auto.