suho pranje automobila

Autor AntonioK, 21 Svibanj 2016, 12:29:52

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

AntonioK

probao bih suho oprati auto izvana i iznutra
koja sredstva za suho pranje automobila?(čitam da je Eco Green najbolji)
kakve su cijene proizvoda i di kupiti?
ima li tko kakvog iskustva?
...ili najbolje spužva i voda

Mike20

Oduvijek vrijedi da čim više vode i pjene, tim bolje.
Suho pranje me podsjeća uvijek na neke praÅ¡ke i dječje vlažne maramice  :haha7:

gandi

--->>>    click here      <<<---

Citadels

Evo mojih proizvoda i slike prije i poslije

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk


Citadels

Još nekoliko slika i onda objasnim sto sam koristio

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk


Citadels

Koristio:wurth sprej nakon toga dimer, obilno zalio vodom dobro ispuho i za kraj još jedan wurth sprej i pustio par minuta i dobro utrljao

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk


bubinho

kolko si sprejeva potrosio i kolko si platio materijal?   :slin:

ko novi izgleda  :ok1:

Citadels

Hej pozz... Ja osobno sam potrošio dva sprej, može i jedan garantirano.čuj dimer imas za kupiti na njuškalu 2l oko 60kn,ja osobno dobio pola litre na poklon od frenda. Što se tiče sprej, ne znam ti cijenu jer sam njega takoder dobio na poklon, moja procjena nekih 200 kn dode sigurno. Ma da mi je frend rekao da je on znao oprati motor sa dimer om i onda prešpricati plastike, gume sa kokpit sprejom i veli da isto izgleda ko nov... Ja sam koristio ovo navedeno plus voda, kompresor, bez komppresora nemres ispuhati neke ne čistoće i to bi bilo to i nakon 6h rada rezultat je vidljiv.

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk


AntonioK

Dobar posa si napravija :super:
Ja sam unutrašnju plastiku namazao SONAX kunststoff neu oko 30kn u pevecu.Plastika crna ko nova

Citadels

Ajde bas cu probati i s time.... A za lajsne vanjske imas kakav savjet kako im vratiti sjaj? [emoji4]

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk


Mike20

ProÄ'eÅ¡ preko njih malo sa fenom za skidanje boje

Citadels

Hvala Mike! cuo sam za to, medutim strah me da nebi previse vrućeg zraka napuhao po njima pa da mi se smezuraju... Ali proba cu na svom starom fiatu pa cu i to objaviti, ima da auto izgleda ko da je iz tvornice izasao[emoji85]

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk


niko33

Super izgleda - i onda prvi komentar da je prano jer pusta ulje na sve strane...
To ja iz osobnog iskustva- majstor je malo ulja po motoru zalijal i odmah opral motor a ja sam prije koji tjedan plastike opral i kokpit spreyom našprical i obrisal - dolazi kupac,otvara haubu i ko iz puške - pusta ulje ha?? Rekoh aha,ne pusta već šprica-ajd briši VW kupovat!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Citadels

Hehe ovaj nigdje ne pušta, provjereno.... Samo sam ja sada novi vlasnik pa bude bio pic pic kod mene..bit ce tu još projekata... Sljedece ce biti zastita podvozja diy opet[emoji123]

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk


niko33

Citat: Citadels  u 25 Rujan 2019, 19:28:11
Hehe ovaj nigdje ne pušta, provjereno.... Samo sam ja sada novi vlasnik pa bude bio pic pic kod mene..bit ce tu još projekata... Sljedece ce biti zastita podvozja diy opet[emoji123]

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk
Samo napred-ljepše vidjet cisti motor nego brdo blata i prašine pa onda ako i krene puštat se lakše vidi otkud je krenulo..


Sent from my iPhone using Tapatalk