Punto mk1 spaneri kocnica

Autor veki22, 02 Lipanj 2016, 17:33:19

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

veki22

Lijep pozdrav svim clanovima.Cijenjeni forumasi molio bih vas za pomoc.Naime,imam Punta 60,97-god.Nedavno mi je majstor mjenjao zadnje kocnice,stavio sve novo i odmah me upozorio da trebam novi spaner jer je ovaj puknuo.Mislio sam si ok,puknuo puknuo,bar za taj auto ima dijelova na svakom cosku.I sada nakon vise od mj dana potrage i raspitivanja sam skoro na rubu ocaja jer nikako naci odgovarajuci spaner.Tek sam poslje saznao da za taj model postoje 3 vrste spanera.Najgore od svega kaj ja taj spaner fizicki nemam posto je jos u dobosu pa di god odem ili zovem moram se dobro trudit objasniti koji trazim i odgovor je uvijek nemam taj.Cak sam zvao u ovlasteni Fiat servis,isto nemaju ali mi je covjek bar objasnio i rekao da je na mom autu Bendixov sistem pa sada ak nis drugo znam bar po imenu kaj trebam.Najljepse bih molio za bilo kakvu informaciju gdje bih mogao pronaci ga.Sad pod zadnje mi se zadnji dobos,taj desni poceo svako malo pregrijavati i ispustati cudne zvukove,od cviljenja do struganja.Molim vas za bilo kakvu pomoc.

crev1986

Veki aj se prvo predstavi pa onda postaj

veki22

Ispricavam se.Zovem se Vedran,31 god.,zivim u Dugom Selu.

deltona20

ajd me sutra poslije 4 nazovi da se sjetim otic pogledat jel ti pase sa moga sta imam za dijelove....ako pase poklonim ti samo platis postarinu...0958007203

veki22


Mihajlo90

Citat: deltona20  u 02 Lipanj 2016, 21:22:18
ajd me sutra poslije 4 nazovi da se sjetim otic pogledat jel ti pase sa moga sta imam za dijelove....ako pase poklonim ti samo platis postarinu...0958007203

Imaš li posudu za tekućinu vjetrobranskog stakla ?

Hvala !