Punto 55- izgubio na snazi?

Autor majki, 25 Studeni 2016, 03:18:54

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

majki

Pozdrav, u zadnje vrijeme sam primjetio da mi auto slabije vuče nego prije, ne puno al izgubio je na živahnosti takoreći puno je tromiji kao da ima cca 10-ak konja manje? Motor radi normalno, nisam primjetio ništa čudno u bilo kojem smislu

Mike20

Godina proizvodnje.

Napravi servis zamjene filtera goriva, zraka, svječice, provjeri kablove svečica za početak

eLaCiD

Citat: Mike20  u 25 Studeni 2016, 09:06:51
Godina proizvodnje.

Napravi servis zamjene filtera goriva, zraka, svječice, provjeri kablove svečica za početak

Ma da godina proizvodnje  :smile: .. kao naglo je ostario u sedam dana
Uz ovo gore kaj navodi Mike20 dodao bih još provjera tlaka u gumama, i blokiranje pakni ili disk pločica..
zaj'ebi se obično kriju u bezveznim stvarima  :ok1:
098  38 77 11
elacid@net.hr

majki

Hvala, sad se bacam na posao.  :DD:

Memphis


franjo-fritz

Na pumpi goriva imas malo sito koje se voli zaštopati..provjeri dali je motor u fazi
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

eLaCiD

Citat: majki  u 25 Studeni 2016, 03:18:54
Pozdrav, u zadnje vrijeme sam primjetio da mi auto slabije vuče nego prije, ne puno al izgubio je na živahnosti takoreći puno je tromiji kao da ima cca 10-ak konja manje? Motor radi normalno, nisam primjetio ništa čudno u bilo kojem smislu

Motor radi normalno, nisam primjetio ništa čudno u bilo kojem smislu
098  38 77 11
elacid@net.hr

Mike20

Citat: eLaCiD  u 25 Studeni 2016, 13:23:30
Ma da godina proizvodnje  :smile: .. kao naglo je ostario u sedam dana
Uz ovo gore kaj navodi Mike20 dodao bih još provjera tlaka u gumama, i blokiranje pakni ili disk pločica..
zaj'ebi se obično kriju u bezveznim stvarima  :ok1:

Motor može "ostariti" u par sati "vožnje".
Dobro veli Franjo, vjerojatno je pumpa gotova, kad ju izvadiš, sve budeš znao. Samo pazi, spoj lajtunga na pumpi, cjevčice pucaju ko led

majki

Citat: Mike20  u 25 Studeni 2016, 22:01:24
Motor može "ostariti" u par sati "vožnje".
Dobro veli Franjo, vjerojatno je pumpa gotova, kad ju izvadiš, sve budeš znao. Samo pazi, spoj lajtunga na pumpi, cjevčice pucaju ko led
Pretpostavljam da bi mogla biti pumpa, motor se zna zagušit, skoro da se ugasi kad stisnem kuplung pri stajanju, al samo kod vožnje bez gasa i to kad je motor hladan još