Akumulatori

Autor 147, 07 Rujan 2019, 11:21:17

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mike20

Recimo atom od 55ah košta 204 kn, što je smiješno

XXX-Man

Citat: 147  u 06 Prosinac 2020, 22:20:18
Je li tko ima Yuasa akumulator  :82:
Imam u Stilu, serija 5000. Već 3 godine i nikakvih problema, a zna mi auto stajat i po više od 2 tjedna.

Najbolji akumulator koji sam imao do sad, a bilo je tu i bosch i exide i varta...

Poslano sa mog Mi 10 Pro koristeći Tapatalk

http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

Mike20

Danas sam zamijenio akumulator. Iz ove Topla Energy izgleda da je lagano slinila kiselina s gornjeg ruba jer je plastični podložak imao mokru fleku, i šraf pokraj nje friško"procvjetao".
Dvije godine stara.

147

Citat: XXX-Man  u 09 Prosinac 2020, 17:28:59
Imam u Stilu, serija 5000. Već 3 godine i nikakvih problema, a zna mi auto stajat i po više od 2 tjedna.

Najbolji akumulator koji sam imao do sad, a bilo je tu i bosch i exide i varta...

Poslano sa mog Mi 10 Pro koristeći Tapatalk


Odlično  :ok:

147

Citat: Mike20  u 09 Prosinac 2020, 18:55:34
Danas sam zamijenio akumulator. Iz ove Topla Energy izgleda da je lagano slinila kiselina s gornjeg ruba jer je plastični podložak imao mokru fleku, i šraf pokraj nje friško"procvjetao".
Dvije godine stara.


Često vidim u trgovačkim centrima, vjerojatno dvije godine garancije.

Mike20

Je, svi su po 2 godine, jedino ovaj Exide Premium koji sam uzeo ima 3 godine. Al te uvjetuju za garanciju da ga ugradi ovlaÅ¡teni za   Exide, ne bilo koja radionica
Ja sam stručniji od toga koji je kod mene ovlaÅ¡ten u Vž  :haha7:

Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

Japan standard  :roll2:
ÄŒisti primjer kvalitetnih mjera osobne zaÅ¡tite i ekoloÅ¡kog zbrinjavanja  :clap_1_:

gandi

Japan?
Ovo je neka pustinjska zemlja. Čak mislim da se u jednom momentu cuje kad im počne molitva.
--->>>    click here      <<<---

Mike20

Citat: gandi  u 10 Prosinac 2020, 12:21:37
Japan?
Ovo je neka pustinjska zemlja. Čak mislim da se u jednom momentu cuje kad im počne molitva.

Ma na akumulatoru kojeg čerupa piÅ¡e Japan standard  :roll2:

156 sp1 rosso

Citat: 156 sp1 rosso  u 05 Prosinac 2020, 20:32:03
Ja svog vozim sad skoro svaki dan i pali normalno.Dva dana je stajao na onom minusu i opet upalio. E sad,kad bi ga ostavio 10 dana hm,hm....Ma moram ga chipat :laughing-smiley-001:
Opet je riknuo ,a bio je u toploj garaži.Nakon 3 dana nevožnje.Ajmo van pravac Tokić Slavonska gdje se reklamiraju akumulatori. Ispita ga čovjek......Gospon akumulator je slab. Evo izvolite potvrdu za novi akumulator. Hvala! Super dečki za pohvalu. Pitao sam dali su se pokazali ti TQ loÅ¡i....kaže ne isto kao i svi niÅ¡ta drugačije reklamacije. Spominje mi Fiamm  da je to to samo boja razlika! I od danas imam novu garanciju.
....i tata bi sine...

Mike20

Ma da?? Samo tako? Nisu tražili račun od ovlaštenog servisera koji je taj akumulator ugradio, nisi morao u isti taj servis na provjeru dal alternator puni?
Nevjerojatno.

TQ je samo naljepnica, a sam akumulator je neka od marki koje ih rade, ja sam recimo imao TQ od Fiamma

156 sp1 rosso

Citat: Mike20  u 14 Prosinac 2020, 20:39:52
Ma da?? Samo tako? Nisu tražili račun od ovlaštenog servisera koji je taj akumulator ugradio, nisi morao u isti taj servis na provjeru dal alternator puni?
Nevjerojatno.

TQ je samo naljepnica, a sam akumulator je neka od marki koje ih rade, ja sam recimo imao TQ od Fiamma

....da,da bez ikakvih problema, niÅ¡a nisu pitali nego dali savjet da provjerim ako negdje gubi struju,ljubazni :smile: Da rekao je da je Fiamm . Ostao sam iznenaÄ'en i uvreÄ'en,pozitivno :smile: Ak se ovaj isprazni znači vuče struju :roll2:
....i tata bi sine...

Mike20

Stvarno svaka čast.
Ak negdje vuče struju, to lako provjeriš

156 sp1 rosso

Citat: 156 sp1 rosso  u 14 Prosinac 2020, 18:01:45
Opet je riknuo ,a bio je u toploj garaži.Nakon 3 dana nevožnje.Ajmo van pravac Tokić Slavonska gdje se reklamiraju akumulatori. Ispita ga čovjek......Gospon akumulator je slab. Evo izvolite potvrdu za novi akumulator. Hvala! Super dečki za pohvalu. Pitao sam dali su se pokazali ti TQ loÅ¡i....kaže ne isto kao i svi niÅ¡ta drugačije reklamacije. Spominje mi Fiamm  da je to to samo boja razlika! I od danas imam novu garanciju.

Auto nije paljen 10-ak dana.Danas upali kao mina. Dakle novi akumulator koji sam dobio u reklamaciji je dobar,auto ne vuče struju i idemo dalje :ok:
....i tata bi sine...