Main Menu

X 1/9 1.4 Turbo

Autor SEB, 04 Ožujak 2009, 10:27:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

SEB

Danas mi bio u servisu...od Una Turba 1.4 motor,složeno ko da ga je tvornica napravila...PREDOBRO !!!!





BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

SSniknejm

jesi ga probao?  :zloco

Marea Mtuning

kako je dobar
pa kak to negdje ide?
predobro izgleda

mikeg20

Fiat, središnji motor turbak-to mora biti predobra kombinacija

SEB

nisam ga probo jer pada kiÅ¡a,zadnji pogon sa kojim nemam iskustva tak da kad malo zatopli reko je da če doč da mu ga malo otvorim no veli  da mu več sad ide po GPS-u skoro 250 km/h
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

wladex


mikeg20

Citat: SEB  u 04 Ožujak 2009, 10:53:42
nisam ga probo jer pada kiÅ¡a,zadnji pogon sa kojim nemam iskustva tak da kad malo zatopli reko je da če doč da mu ga malo otvorim no veli  da mu več sad ide po GPS-u skoro 250 km/h
Pa koliko to kljusadi ima, barem 150-180 za tu krajnju brzinu

Mladjo

UTENTE CROMISTA

iwex


SEB

Citat: Mike20  u 04 Ožujak 2009, 11:03:52
Citat: SEB  u 04 Ožujak 2009, 10:53:42
nisam ga probo jer pada kiÅ¡a,zadnji pogon sa kojim nemam iskustva tak da kad malo zatopli reko je da če doč da mu ga malo otvorim no veli  da mu več sad ide po GPS-u skoro 250 km/h
Pa koliko to kljusadi ima, barem 150-180 za tu krajnju brzinu

vraga,auto je lagan pa ide ko nabrijani Uno...a ni aerodinamika mu nije loša
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

SSniknejm

mora imat snage da bi isao 250 po gpsu..

kilazha ne igra nikakvu ulogu kod krajnje brzine nego samo kod ubrzanja.. kod krajnje je bitna aerodinamika i snaga.

luciano16v


SEB

Citat: niknejm  u 04 Ožujak 2009, 14:37:55
mora imat snage da bi isao 250 po gpsu..

kilazha ne igra nikakvu ulogu kod krajnje brzine nego samo kod ubrzanja.. kod krajnje je bitna aerodinamika i snaga.
Citat: niknejm  u 04 Ožujak 2009, 14:37:55
mora imat snage da bi isao 250 po gpsu..

kilazha ne igra nikakvu ulogu kod krajnje brzine nego samo kod ubrzanja.. kod krajnje je bitna aerodinamika i snaga.
evo ti moj Uno 225 km/h na 6t okr...sa 13 cola kotačima...ovaj ima 15 cola znači na isto okr nešto je brži i nešto je lakši i to da ne igra ulogu kilaža nije točno...probaj svoj auto u špici sam i sa 2 čovjeka +... ima i sigurno manji otpor zraka od Una i nisam reko 250 nego skoro 250 kak je čovjek reko meni pa sad laže on,lažem ja no...

BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

mikeg20

Ma nebitno, bumo doznali za konjažu-ionak u originalu ima nekih 75 ks kaj je čisto dosta za ovakav stroj

somthing_ugly

hm, cisto sumnjam da moze 250 potegnut, jer po tezini je negdje ko uno, a otpor zraka sigurno nema manji od una :)
al nije ni bitno jer je auto ( izuzev felgi ) cista perverzija i vjerojatno je totalni gust frkat ga po zavojima...
imat cu ga i ja jednog dana pa makar morao bubreg prodat :D