Main Menu

X 1/9 1.4 Turbo

Autor SEB, 04 Ožujak 2009, 10:27:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

SSniknejm

Citat: SEB  u 04 Ožujak 2009, 16:00:09
probaj svoj auto u špici sam i sa 2 čovjeka +

coupe je isto isao sa 4 osobe u autu, kao i kad sam ja sam unutra.. ne u ubrzanju, ali u krajnjoj da.. u svakom slucaju cajger stane na 255 kmh. moze ti i zzip potvrdit.

ja ti ponavljam da kilaza nema nikakvog znacaja kod krajnje. a ako ne vjerujes pitaj nekog ko zna ;)
uostalom na myhrawebu se vodila veeeelika rasprava oko toga kad je dario izjavio da njegov golf od 306ks ide 300kmh :) na kraju je ispalo da je realnih 260kmh..

necu ulazit u rasprave oko krajnje s ovim autom jer ne znam nista o koeficijentima otpora i velicini  povrsina tog auta, ali tih 250 PO GPSu je optimisticno i to jako.

iako, ko da je bitna krajnja.. siguran sam da je auto ubojica iz nule i medjuubrzanja, a da se jako dobro vozi zbog rdwa. zato je predobar!!!

Zoki7466

 :slin: :slin: :slin: :slin:

i ja bi ovakav...auto mi je pre pre pre dobar

SEB

moj Uno je išo 215 sa nas 5 unutra a 225 na slici sa 2
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

puntiac

auto je brutala!!!!!!! u požegi jedan čovjek slaže takog crvene boje će bit - jedva čekam da ga upecam u gradu  :D :D :D :D!!!
uzyebo sam se ko zmija u ventilatoru 

saky

DECKI(FIATISTI) NEKI DAN BIJO JE U SERVISU MOJ FIAT X1.9 BERTONE.BAS OVAJ KOJI VIDITE IMA SAD VEC PUNO PREPRAVKA NA NJEMU.AKO IMATE PITANJA SAMO PITATE. :ok:

saky

Motor ima 130 ks.Vjerovatno cu ga čipirat...

KA2001MR

removed by admin... :ok:

saky

trenutno nemam slike ne radi usb za nekih 60 min cu imat slike kada mi dode fotoapart.kaj ti imas pod haubom 1.6  16v koliko ks

KA2001MR

ma sve serijski jedino je filter panelni king dragonov, al ako naÄ'em kakvog sponzora-lol budem stavljao neÅ¡to jače, kad se i ako dobim sa lovom, ovo me pokopalo sad
removed by admin... :ok:

saky

Evo novih slika od Fiata x1.9 bertone...

tipo 1.7d


FileFixer

Imam i ja jednog crvenog sa svim original dijelovima u pripremi. Vlasnik se vrača u 9. mjesec i tada ću poslikati i uzeti sve dotografije. :ok: A ovaj crni je stvarno prekrasan, mali Ferarri. :nod:

                          E=mC^2 +/-3dB

saky

jel ima tvornički motor

FileFixer

Da. :nod: I tu sam prvi put vidio na usisu nekakvo rješenje sa ventilatorom.

                          E=mC^2 +/-3dB

jopis

ViÄ'en danas jedan svijetloplavi sa nekakvim bijelim ili jako svijetlim felgama na autocesti, malo prije Ivanića, isto straÅ¡no očuvano izgleda...