FIAT BALILLA, 1940 by Jose

Autor JOSE, 04 Ožujak 2012, 16:24:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

JOSE

Citat: zzip  u 04 Ožujak 2012, 23:43:29
bilo je jako puno modela nazvanih "BALILLA"

ovo su samo neki...
Berlina 2 porte 3 marce / 2 porte 3 marce “Lusso”/ 4 porte 4 marce "Intermedia"
Spider 3 marce / Spider 3 marce “Lusso”
Spider Sport 3 marce
Torpedo 3 marce
Camioncino 3 marce / Furgoncino 3 marce / Spider Militare 4 marce
Torpedo Coloniale 4 marce
Berlina 2 porte 4 marce
Berlina 4 porte 4 marce aerodinamica / Aerodinamica “Lusso”
Spider 4 marce
Torpedo 4 marce
Spider Sport 4 marce / Spider Sport 4 marce tipo Corsa
Berlina 4 marce con motore Sport CS
508 c / Berlina / 108cv
508 Berlinetta Mille Miglia /Spider / M
508 Camioncino 4 marce / Furgoncino 4 marce / Spider Militare 4 marce

dva detalja:
Con il telaio della Balilla molti carrozzieri italiani si cimentarono in modelli fuoriserie ed alcuni anche di grande successo tra i più conosciuti: Ghia, Garavini, Bertone, Farina, Savio, Touring, Ca.sa.ro, Balbo, Castagna, Viotti, Zagato, Siata, Borsani, Brianza. Un elogio anche alle trasformazioni fatte da piccoli artigiani: camioncini, ambulanze, carri attrezzi ecc.

La Balilla diventerà l’auto più popolare del mondo, viene prodotta o montata su licenza in Spagna dalla Fiat Hispania, in Germania dalle officine N.S.U., Polonia, Francia  come 6 CV Simca, Cecoslovacchia ed Inghilterra, alcuni esemplari arrivarono fino in Cina.

:DD

nastala je 12-4-1932, proizvedena u više od 12000 primjeraka sa različitim karoserijama i motorima...

a ova tvoja mislim da je nasljednica Fiat 508 C Nuova Balilla  iz 1937-1939 koja se u stvari zove Fiat 1100 i radila se od 1939-1948...











a kasnije je raÄ'ena u verzijama Fiat 1100 B 1948-1949,  Fiat 1100 BL - Taxi 1948-1953 i Fiat 1100 E 1949-1953 da bi se paleta proÅ¡irila na modele "EL", "L", "S", "ES" sve do kraja 1950te... :DD

enivej.. mislim da negdje imam manual na talijanskom.. i jedva čekam da vidim to čudo u živo... :DD


Bravo zipp to je taj kojeg si nasao...:) mogao sam dolaziti s hondom na meetove ali sam bio sprijecen zivotnim problemima.....a ovog ljepotana sam nasao kod ujaka u zagorju u garazi skrivenog vec 30 god i vise pod hrpom papira i svakojake robe te smo odlucili srediti ga skroz da zasja novim sjajem...:))) obavjestavat cu vas kako teku radovi i naravno saljem slikice...i nadam se uskoro doci s njim na meet...:)) POZDRAV EKIPI...

zvrk

baš gledam....u argentini je čovjek istu takvu, ali sa volanom na desnoj strani, prodao za 3000$, s tim da joj isto treba restauracija...iako je u voznom stanju...i donekle izdaleka izgleda ok, ali kad se približiš, vidiš da je boja kao da je netko sa kistom farbao....i to sa onom masnom bojom za zidove :)

http://www.arcar.org/fiat-balilla-1940-en29316

restaurirani slični primjerci se prodaju od 15,000 do 30,000 â,¬, zavisno od stanja, godiÅ¡ta i modela....

Dalibor

Auuuuuuuuuuuu predobro  :care1:
sretno u radovima i da se cim prije završi :ok: