Fiat 126p 88 godina kupnja

Autor fakinzg, 19 Srpanj 2020, 13:08:13

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

fakinzg

Pozdrav ekipa razmišljam o kupnji pegle, sad me zanima kakva su vaša iskustva sa tim autom, kakva je situacija sa dijelovima, kakve su cijene.. Par ljudi mi je već reklo da pripremim vreću para, makar malo švrljam po netu i vidim da nisu tako skupi dijelovi..

topolino

S obizirom da gledas 88g. Onda je poljak u pitanju s 650ccm. Za njega bi trebalo u poljskoj biti djelova jer ih tamo jos ima u pogonu. Ja sam imao talijana sa 600ccm i nekoliko drukcijih (bitnijih razlika) koje su u novijem modelu unaprijedene. Jedna stvar koja je zajednicka u obje verzije je limeni ventilator za hladenje motora koji zna puknuti (ima za kupiti alu verzija). Tako da obratis paznju kada pustis gas, a motor je u okretajima da nema lupanja i cegrtarenja. Nosac motora im je mana kod svih modela, karburator koji zbog vibracija pjeni benzin. Potrosnja je oko 5l. Imam link na stranicu gdje je dosta detaljno opisan tuning tog motora.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

fakinzg

Citat: topolino  u 20 Srpanj 2020, 13:03:28
S obizirom da gledas 88g. Onda je poljak u pitanju s 650ccm. Za njega bi trebalo u poljskoj biti djelova jer ih tamo jos ima u pogonu. Ja sam imao talijana sa 600ccm i nekoliko drukcijih (bitnijih razlika) koje su u novijem modelu unaprijedene. Jedna stvar koja je zajednicka u obje verzije je limeni ventilator za hladenje motora koji zna puknuti (ima za kupiti alu verzija). Tako da obratis paznju kada pustis gas, a motor je u okretajima da nema lupanja i cegrtarenja. Nosac motora im je mana kod svih modela, karburator koji zbog vibracija pjeni benzin. Potrosnja je oko 5l. Imam link na stranicu gdje je dosta detaljno opisan tuning tog motora.
Da ovo je poljak kojeg gledam, može taj link pa da malo pogledam, taman sam na moru pa imam vremena i razmislit još dal da idem po peglu ili, ne

Poslano sa mog VKY-L29 koristeći Tapatalk


topolino

Isprike na cekanju, Malo sam se namucio naci stranicu ponovo u hrpi bookmarksa. Ima ih jos, ali ovdje sam nasao da najkonkretnije lici opis radova.
http://club126uk.co.uk/blitzracing/tuning.htm
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

fakinzg

Citat: topolino  u 25 Srpanj 2020, 13:13:43
Isprike na cekanju, Malo sam se namucio naci stranicu ponovo u hrpi bookmarksa. Ima ih jos, ali ovdje sam nasao da najkonkretnije lici opis radova.
http://club126uk.co.uk/blitzracing/tuning.htm
Hvala ti

Poslano sa mog VKY-L29 koristeći Tapatalk