Main Menu

Fiat 500 1968.g

Autor Boxer, 22 Rujan 2007, 13:31:45

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Boxer

Radi se o autu jednog mojeg znanca, restauriran do bola i savršenstva.


















Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

croma

Auuu njami, prekrasan je...to je i moja zelja jednog dana samo po mogucnosti Abarth samo to treba nac

Boxer

Kupio ga je u dobrom stanju originalnog sa svim dijelovima osim lijevog retrovizora i dao 5kâ,¬ za njega i onda joÅ¡ toliko dao za restauraciju ako ne i viÅ¡e, a slike postoje kako je izgleda ali ih nemam ja, budem probao nabavit :ok:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

iwex

poslikat cu vam ih ja isto par komada koji jure po trstu...neki su stvarno kao i ovaj u odlicnom stanju!

Ivan

Citat: Boxer  u 22 Rujan 2007, 14:14:05
Kupio ga je u dobrom stanju originalnog sa svim dijelovima osim lijevog retrovizora i dao 5kâ,¬ za njega i onda joÅ¡ toliko dao za restauraciju ako ne i viÅ¡e, a slike postoje kako je izgleda ali ih nemam ja, budem probao nabavit :ok:

:ok: samo naprijed!

Citat: iwex  u 22 Rujan 2007, 15:52:16
poslikat cu vam ih ja isto par komada koji jure po trstu...neki su stvarno kao i ovaj u odlicnom stanju!

kada nabaviš otvori zasebnu temu (ako vidiš još oldtimera (nemora biti fiat) samo postaj)

iwex

nece mi digic slikat ak nije fiat ili ferrari...****a ta danasnja tehnologija :D
ok, i will...


Robertino

Predivan je,nadam se da ga i vozi.Ne kuzim ljude koji uloze mjesece i mjesece rada,i poprilicko novaca u AUTO a poslje ga drze u garazi,i izvedu 2 puta godisnje kratak djir.

Boxer

Auto je svake nedjelje na cesti bez pardona  :ok:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

IvA