fiat brava zamjena motora

Autor samba, 13 Travanj 2015, 00:41:06

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

samba

Citat: samba  u 14 Travanj 2015, 22:31:25
ok znaci samo motornu instalaciju da promjenim  i ako mozete da mi kazete gdje se ona raskopcava na kome dijelu auta amortizere opruge i to sve ima od jtda auto je u kompletu samo prebacit koliko sam vidio onaj prednji most je isti na oba auta
zanima me ijos kako cu rijesit komande mogu li se one skinut u kompletu jer na benzincu nije nista isto na jtd kvacilo na hidraulik i papucica gasa na potenciometar kako to da rijesim izvukao sam kopletnu instalaciju motor ovjers mjenjac sa jtda
SAMBA

kiky776

zamjeni cijeli sklop gdje su pedale, zajedno sa servo bubnjem i zamjeni cijeli tunel mijenjača, tako sam bio ja napravio, znnaci sve 3 pedale zajedno sa nosačem
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

samba

Citat: kiky776  u 16 Travanj 2015, 17:50:58
zamjeni cijeli sklop gdje su pedale, zajedno sa servo bubnjem i zamjeni cijeli tunel mijenjača, tako sam bio ja napravio, znnaci sve 3 pedale zajedno sa nosačem
o tako cu i da uradim a demi reci znaci i instalacju da ubacim komplet od jtda sa osiguracima i sve to sta ide skinuo sam instrument tablu sad mi nije jasno kako da izvucem instalaciju jel se izvlaci prema vani ili unutra u kabini
SAMBA

samba

Citat: samba  u 16 Travanj 2015, 20:29:18
o tako cu i da uradim a demi reci znaci i instalacju da ubacim komplet od jtda sa osiguracima i sve to sta ide skinuo sam instrument tablu sad mi nije jasno kako da izvucem instalaciju jel se izvlaci prema vani ili unutra u kabini
i ako moze objasnjenje za instalaciju u kabini rekao si mi da ostaje ista gdje se ona raskopcava jel negdje gdje ecu
SAMBA

kiky776

ako ces prebacivat unutarnju instalaciju najbolje ti je skinut sve unutra, inace imaÅ¡ Ä'ekove, sad se ne sjećam toćno gdje, negdje oko abs-a, i unutra oko kutije osigurača, i sa suvozačeve strane negdje oko releja
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

samba

Citat: kiky776  u 16 Travanj 2015, 20:43:40
ako ces prebacivat unutarnju instalaciju najbolje ti je skinut sve unutra, inace imaÅ¡ Ä'ekove, sad se ne sjećam toćno gdje, negdje oko abs-a, i unutra oko kutije osigurača, i sa suvozačeve strane negdje oko releja
pozdrav oslobodio sam unutarnju instalaciju al je ne mogu izvuci jer ide kroz nosac pedala odavio sam ja komplet onaj nosac al ga ne mogu skinuti jer je zaljepljen izgleda nekakvom maso koliko sam vidio nista ga ne druzi osim tog ljepila i 4ili pet sarafa odavio sam ih sviju al nece van dali ono treba da ugrijem da se opusti ljepilo ili nesto drugo hvala unaprijed
SAMBA

kiky776

Ja sam to grijao i pajserima malo po malo odvajao

Poslano sa kucnog telefona

Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

samba

Citat: kiky776  u 18 Travanj 2015, 17:34:38
Ja sam to grijao i pajserima malo po malo odvajao

Poslano sa kucnog telefona


ok hvala
SAMBA

samba

pozdrav ekipa ev posto privodim kraju ove radove sa zamjenom pa sam kontao dok je motor jos vani da zamjenim set kvacila pa dali mi moze neko reci dali pase sa fiat stila kvacilo znaci sve u kompletu zamajac korpa i lamela imam to u extra stanju hvala unaprijed
SAMBA

tom1961

Pa ako ga imaš vani, usporedi.
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

samba

iste je velicine samo sto je korpa na bravi izbocenija ona peraja ev ja sam stavio na motor od stila sve u kompletu sa zamajcom
SAMBA

tom1961

Ona opruga prema potisnom ležaju?

Ta nema veze, izbočenje ovisi o proizvoÄ'aču, pogledaj da li je potisna ploča jednako udaljena od ravnine u kojoj su Å¡arafi za zamaÅ¡njak, nadam se da razumijeÅ¡ na Å¡to mislim.

I ako si gledao jednu na autu, a drugu vani, uvijek ona na autu ima uvučenije peraje, to je normalno jer je stisnuta.
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

samba

evo pregledao sam setove i usporedi pa sam namontirao na motor i stavio getribu kad tamo nista nemoze druklezaj da potiskiva korpu nije isto al nebitno uzet cu novi set orginalni i gotovo et da se zna akoi neko bude mjenjao i pokusa da stavi od stila nemoze bar kod mene nije moglo a kad zavrsimn ovo sto sam zapoceo ubaqcit cu nekih slika sta se sve radilo pa da se nade na forumu ako bi netko radio ovo sto ja radim
SAMBA