Fiat Panda - Opšivanje volana kožom

Autor Sylwiuswolf, 18 Studeni 2010, 07:02:30

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Sylwiuswolf

Mislio sam opšiti volan sa crnom kožom jer mi se ne isplati stavljati sportski posto imam zracni, sad me zanima jel to moguce uopce? :lud

goran86

može,oko 100-150 kn ti je tapiciranje na naovo...

Struja

Citat: goran86  u 18 Studeni 2010, 10:49:52
može,oko 100-150 kn ti je tapiciranje na naovo...

I mene zanima ista stvar ....

Imaš neku preporuku? Tko? Gdje? Neki broj ili sl .....


Hvala.

Lp, Struja

ludaman

e Gorane, Gorane... ja bi volio vidjeti tko ce ti tapecirati volan u kožu za 100-150kn kad gore ide cca 190kn materijala tj kože..  :busted: :)

ekipa, vrhunsko tapeciranje volana iskljucivo u pravu kožu u Zgu imate na crnomercu, 095/8195-834 Domagoj, recite da ste od mene dobili broj pa bude malo korigirao cijenu, racunajte oko 300-350kn.. :)
Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!

goran86

ma ja sam mislio na skaj a ne na pravu kožu...

a kaj se domagojevog posla tiče sve kaj sam videl je super...

Robertino

bas tako,Domagoj radi dobro,i jako je jeftin,ima ljudi koji za tako nesto uzimaju i po 700kn!  :bad: :tup

ludaman

Citat: goran86  u 18 Studeni 2010, 11:54:43
ma ja sam mislio na skaj a ne na pravu kožu...

a kaj se domagojevog posla tiče sve kaj sam videl je super...
niti u skaj ti nebi nitko radio za 150kn... neznam di si ti cuo da tu cijenu.. mislim nemoj me krivo shvatit ja bi volio vidjeti da netko radi za tu lovu pa me zanima tko? :)
Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!

iwex

Skaj nije materijal za tapecirat volan. Ako nije neki uper-duper (koji naravno toliko i košta) bude se sve uništilo i to u vrlo brzom roku.

Sylwiuswolf

Eto nisam bio lijen pa sam otisao u Rijeci u Pol i malo se prointeresirao za tapeciranje volana i evo info:

Cijeli volan, zajedno sa airbagom, glava mjenjaca i koza mjenjaca cca 700kn!!!

Malo sam se raspitao za ksenonke jer ih namjeravam uzet pa sam dosao do broja gdje lik peodaje xenon-ke za skoro upola manje nego u trgovini a ista kvaliteta. Pa ako nekog zanima 8) :bravo

zzip

Citat: ludaman  u 18 Studeni 2010, 11:46:26
ekipa, vrhunsko tapeciranje volana iskljucivo u pravu kožu u Zgu imate na crnomercu, 095/8195-834 Domagoj, recite da ste od mene dobili broj pa bude malo korigirao cijenu, racunajte oko 300-350kn.. :)

:care:

odličan info.. već nekoliko dana razmišljam o tome...¸

a.m

predobar ne zelim kvarit domagoju oglas ali evo jos malo pomoci oko volana
http://www.matus-design.hr/tapeciranje_volana.html