kako povisiti pandu

Autor sumasti, 20 Listopad 2013, 01:06:07

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

sumasti

Bok! Potaknut sto potrebom,sto zbog izgleda moje pandoline,dosao sam na ideju da podignem pandu za 5 do 8cm,ne previse jer smatram da bi vise bilo i nesigurno i neukusno,radi se o pandi 91god,750 fire motor,opruge i naprijed i nazad,naravno preinaka nebi trebala biti preskupa ili prekomplicirana jer planiram raditi sam po principu sam svoj majstor,navodno da pasu duze opruge sa skode felicije,ali najbolje da mi se javite sa predlozima i iskustvima,nebi bilo lose inpo koju slikicu staviti...zahvaljujem unaprijed LP!   :help:

fiatuno

sa serijskim amortizerima nemozes podihnuti auto bez da opako ne poremetis stabilnost
kotaci ce ti stajat u obliku slova V gledajuci os naprijed
zadnji kraj nema problema druge opruge i pomjestis most prema iza
predni kraj moze i bez opruga samo da otokaris 5cm distancu koja ce ic ispod kappe na amortizer
znaci amortizer ne diras samo podbacis pod kappu distancu
Ako me netko treba 0915445360
Dijelovi su u linkovima ispod cijene eto dam da prodam najmanje moguce 
https://www.facebook.com/TheDSMotorsport

sumasti

?..super,cini se lako izvodivo,samo jos  da pitam,a od cega da istokarim  distancu,plastika,aluminij...? Dali treba raditi spur nakon podizanja na ovaj nacin?... i kad kazes pod kape,jel pritom mislis gore ubmuldama ili na donjoj strani opruga,,,,bdw puno hvala!!!  :wiii:  ...i jos jedno pitanje,da li je moguce ugraditi u ovaj model pande sa obicnim kocnicama bez serva,servo iz jacih i novijih modela ,recimo iz96 god...?

sumasti

...okk,vidim da baÅ¡ nema puno savjeta,ovaj je dobar i krenio sam u nabavu dijelova po gore navedenom naputku,joÅ¡ jednom hvala...imam joÅ¡ jedan problem,u zadnje vreme sam primjetio da nekako često posjećujem benzinsku,pa rekoh ono kad bude plaća,natočiću do čepa i malo iskontrolirati potroÅ¡nju,kad ono jbte!!!!!,,, :shock: preÅ¡ao 190km i potroÅ¡io 16,2 litre goriva,skoro sam umro od Å¡oka!...moja pandolina guta 8 i pol litara....bio kod majstora,on malko neÅ¡to Å¡telkao oko karburatora,kupio sam i ono *** od aditiva za čišćenje karburatora,ali potroÅ¡nja i dalje enormna za auto od 750 ccm-a.... ima li netko ikakvo rijeÅ¡enje za ovo,da li se itko susretao sa ovim problemom,ili je jedini ljek nabava novog karburatora.... :tres: bdw...rasi se o motoru fire,750 ccm,91 god  :lud

vlatko11

U vezi potrošnje-Da li je običan karburator ili ie,odnosto po naški ajnšpric? Ako je ajnšpric provjeri indikator temperature motora.
U vezi podizanja-Nije to baš ni tako jednostavno,samo podbacit odstojnik.To onda vuče sa sobom dužinu poluosovine da ju nebi išćupao iz mjenjača u eksploataciji.Dužina spona volana,da li se mogu dovoljno produžit? I da nebi dobio kotače u V oblik.
Doduše,nemoj se obeshrabrit,moguće je podići auto jednako kao i spustiti.
Moj prijedlog da kreneš sa metodom pokušaja podbacivanja pod amortizer naravno sa gornje strane (pod muldom) 1,2,3 cm dok ti god kotači ostanu ravno i poluosovine nebudu na kritičnom mjestu za ispadanje.

franjo-fritz

Teže je podići nego spustiti...za podizanje.duži federi,amortizeri,i još milion čudesa..dakako sve se može.što se tiče potrosnje daj provjeri dali u karteru ulja ima benzina..
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

sumasti

Hvala na brzom odgovoru,radi se o obicnom karburatoru,ima nekakvih pola miliona vakuma i isto toliko zica koje ulaze i izlaze iz njega, veber pise na njemu....a sto se tice podizanja,def.mislim pomalo podizati i usput uciti,svakako hvala na ukazanim mogucim problemima ....

franjo-fritz

Potrebna reparacija istog frgazera,pošto je to 91 g ..
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

sumasti

Citat: franjo-fritz  u 24 Listopad 2013, 21:42:55
Teže je podići nego spustiti...za podizanje.duži federi,amortizeri,i još milion čudesa..dakako sve se može.što se tiče potrosnje daj provjeri dali u karteru ulja ima benzina..
a cuj,mislim da nema,ulje je fakat dobro,od servisa sam prosao cca 1200 km,ulje je jos uvijek zuto,mjerili smo kompresiju kad smo mijenjali svjecice i pokazala se 10,5 na svim cilindrima jednako,samo da napomenem da je auto presao stvarnih 122000km....ciljas na nesto?

sumasti

Citat: franjo-fritz  u 24 Listopad 2013, 21:52:13
Potrebna reparacija istog frgazera,pošto je to 91 g ..
...pretpostavio sam da ce biti potrebno to,samo da li se isplati raditi reparaciju,s obzirom kakvi su danas majstori,ili jednostavno kupiti novi karburator (ako ih itko pravi jos),...preporuka neka?

franjo-fritz

Pomirisi ulje da nesmrdi po benzinu....reparaciju frgazera znaju raditi stari majstori Mislim stari od 55-60 g ti znaju kako sa njima.set za reparaciju možda jos i nadjes al novi teško
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

sumasti

Citat: franjo-fritz  u 24 Listopad 2013, 22:06:42
Pomirisi ulje da nesmrdi po benzinu....reparaciju frgazera znaju raditi stari majstori Mislim stari od 55-60 g ti znaju kako sa njima.set za reparaciju možda jos i nadjes al novi teško
sutra prvo budem provjerio...da,bas sam mislio na to u svezi majstora,danasnji majstori nisu se skofo ni rodili kad je izasao ovaj auto  :rony: i neznaju naci problem osim ako nemaju kabal i komp.za dijagnostiku,moji majstori su otac i sin,prva liga majstora i mislim da cu starog angazirati da se posveti mojoj pandi... :super:

fiatuno

znaci distance stavis izmedju muldi i kape
Ako me netko treba 0915445360
Dijelovi su u linkovima ispod cijene eto dam da prodam najmanje moguce 
https://www.facebook.com/TheDSMotorsport

sumasti

Citat: fiatuno  u 24 Listopad 2013, 22:29:02
znaci distance stavis izmedju muldi i kape
ok,samo sto cu malo po malo,ipak ima tu stvari o kojima bas nisam promisljao....hvala ti!

sumasti

Evo mali update,pomirisao ulje,i neosjeti se benzin,mislim da bih trebao dati karburator na ciscenje ili reparaciju i stelanje,ima dana kad pali na zub,a nekad cak i topla vergla kao da je presisala ,u svakom slucaju javim...