PANDA KOCKICA-FAROVI

Autor sumasti, 05 Veljača 2014, 22:57:09

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

sumasti

Pozdrav drustvo,u mojim epskim pokusajima da moju pandu ucinim boljom,doslo je vreme da se posvetim farovima....moja panda ima one seljacke sijalice ,ili ti ,,balonke" koje su besmisleno slabe i neucinkovite,htio bihu farove ugraditi H4 sijalice,i vidim da bi pasale uz plasticni adapter koji se moze kupiti,e sad pitanja:ali imate iskustva sa svime time,dali se farovi pregrijavaju,trba li ugraditi dodatne releje,da li pregara prekidac svjetala zbog toga i kontakti na rucici za dugo i kratko svjetlo,dali je instalacija dovoljno ,,jaka" da se nosi sa svim tim itd,ili da pojednostavim,,dali je moguce najjednostavnije izvaditi balonke van i jednostavno samo staviti H4 bez previse brige i navedenih natezanja oko cijele stvari?!...eto ako netko ima iskustva,znanja,predl8ge...slusam....
BDW,ako je slucajno ova tema bila,slobodno me usmjerite   :82:

cupavica lorena

neznam da li je bila tema,ali nabavi adaptere ukopcaj sijalice H4 i  :formula: :formula: :formula:
ako nemate hobi,kupite fiat

alfaomega

Staviš adaptere i žaruljke i ako želiš mir stavi rele za kratka i duga jer u protivno bu ti zgorel prekidač, obzirom da se radi o staroj i istrošenoj instalaciji!

sumasti

...ok ekipa,a sad pitanje: jel znate kako,što,gdje,tko i sl..imate li nekakvih uputa,slika,shema...nešto tipa uradi sam? :boss