Main Menu

Audio sistem u vašem unu

Autor zeus, 28 Rujan 2009, 21:00:25

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

zeus

Ajmo ekipa...stavljajte slike playera,zvučnika,subova,ma svega što se tiče glazbe u vašem unu...pišite ako nemate slika i djelite iskustva i savjete...da nam ne zuji podtema uzalud

Evo ja nisam stigao složit ništa specijalno...

Sony mp3 player,onako standard
Naprijed visokotonci Panasonic 13 cm 100 w
Otraga neki Megakick...uzeo ih u čipoteci za 200 kn,majstor ih izvukao iz skladišta...fora su jer na rubnoj plastici imaju plave diode...bilo mi je malo selo da ih spojim da se pale sa radijom jer mi je cjela zadnja šajba svijetlila plavo,pa smo spojili na posebnu sklopku koja je bila kod mjenjača...

bilo je fora dok je radilo,sad ievo ispod stola od kompa


uploadam slike kad stignem

ajmo vaÅ¡a muzika...  :ok:

aers

evo jeno moje rješenje

hu:kopija kenwuda samo cd/r/rw 4x25W (ide novi ubrzo gore)
prednji sistem: 13ice kenwood
iza ovalci excalibur 140w rms
pojačalo Steg
sub audiotopov puls 180w rms

nije velika količana snage ali svi retrovizori su van funkcije kad se upali muzika
evo moja ideja brzog skidanja i sastavljanja suba u haubi
ako treba staviti kojeg mrtvaca u haubu obicno sub smeta ali s ovim pojasevima samo ga preseliš na zadnje siceve



zeus


Agressor

Ja imam komplet DLS Audio sistem u mom unu. :)

zeus


damba26

ja imam obični sony mp3 sa standard zvučnicima.ali imam neki problem kod pojačavanja zvuka.kad hoču pojačat preko pola snage,radio se ugasi.ko da ima premalo snage.al nije u spoju radia.to sam provjeril.dal je netko imao takvih problema??da  podjeli sa mnom.

zeus

ma promjeni si kablove koji ti idu do zvučnika....ako je standard onda su vjerojatno oksidirale ili nešto...kablovi nisu skupi,to zamjeniš,nije teško i rješio si problem :ok:

Bassanac

#7
Khm...

Ne znam da l sam na pravom PDFu, al ajd, kaj sad!
Novi sam, valjda ne bum odma bananu pokupil...


Naime kaj, pukla mi antena na Unu. I to na nacin da ustvari nije pukla antena, nego onaj navoj na onom 'postolju' na koji se sarafi antena. Eto, to je... Buduci da nisam isel to raskapat, pital bi nekog ovde ko zna: Da li se taj sklop mijenja izvana? Znaci, odsarafim to 'postolje' od antene i usarafim drugo... A da se ne moram mrijestit s tapicirungom ispod i te sheme.

Hvala!


P.S.
E da, kad sam vec tu...
Kupil sam neki autoradio, s onim eurokonektorima (mislim da se tak zovu), al kak sam ja seljobeljo, ja sve to odcvikal s cvikcangama i spojio onak zdravoseljacki: skidanje izolacije sa zubima i tak to... A i nemam u autu te iste konektore, a zaboravil ih kupit.
No, da ne laprdam puno...
Sve je spojeno i sve radi.
Al sam spazio onu jednu zicu s oznakom DIM!
To znam, jacina osvjetljenja je to...
E sad, na kaj tu zicu spojit da bi to bilo u funkciji?
Brijem da bi to islo na neki izvor energije koji se pali kad i svjetla...
Ha?

Uno je mk2! Mada mislim da je to isto i na 'jedinici'.Hvala jos jemput!  :ok:

Valle

HU:                SONY CDX-GT730UI
tabla:             SONY XS-F1025           2×30W
zadnja vrata:  SONY XS-F1736           2×40W

Na pojacalo SONY XM-ZR604 vezano je sve sa "klupe":  (4/3 kanala:4×60W@4oma / 2×60W@4oma + 1×130W@4oma)

SONAVOX SX 305 6"×9" elipse             2×80W
KENWOOD KFC W110S                        175W

Slike... A nemam neke svega sklopljenog,biće sjutra.



















Dosta za sada. Zelim reci da sam sam sve odradio,niko mi nije ni saraf dodao. Ako kome treba pomoc oko akustike,tu sam toliko koliko imam moci i znanja.

zeus


karlitos

sony mp3 player , i sony 350w zvucnik...nis posebno  ;D

zeus

Ajmo ekipa sad vas je nešto puno sa unićima.

Dižite ovo malo,da ne skuplja prašinu

I da...

:without:

Mika bedex

znaci pioneer deh 7400mp meni predobar radio,napred su 13 neke pioneerove,odiza kenwoodi jedno 90 rmsa,i ovo cudo sa pojacalom integriranim,igra predobro,jako sam zadovoljan,vibrira mi cijeli auto,ali doslovno






zeus

Citat: zeus  u 29 Studeni 2010, 23:38:13
Ajmo ekipa sad vas je nešto puno sa unićima.

Dižite ovo malo,da ne skuplja prašinu

I da...

:without:


BUMPPPPPP

:D

Scooby

..pitat ću ovo iz dva razloga..zanime me i ne želim bit neaktivan.. :)

..može li se pojačalo od el. gitare spojit u auto? naravno da sve radi kako treba.. (volume, gain, treble, bass, clean/drive..)..?..

valjda nije u potpunosti offtopic  :/