Main Menu

uno 1.0 uno 1.4 turbo

Autor toncek, 10 Travanj 2013, 17:03:18

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

toncek

zanima me sto treba sve za ubacit u una 1.0 ie97g turbaka 1.4t

Puntach

Jedno 1500â,¬ minimalno :D
PoĹÄ,,tujem svakoga al se nikoga ne bojim, osim dragog Boga jer je razlog ĹÄ,,to postojim...

Dok zivot juri, ja cu lagano...

franjo-fritz

Hm..........sve osim šasije.pa čak i nju pojačati
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

LAXX

Sve ti treba, za pocetak jako dobra karoserija u koju bi to slozio pa onda prednji branik, hladnjaci, motor i mjenjac, poluosovine, balans stanga, kocnice prednje-zadnje, glavcine prednje-zadnje, amortizeri, auspuh, rezervar, struja, sicevi, urice, volan..
Pa ti treba netko ko kuzi sta i kako i di treba pa njega platis pa uvijek nesto fali.. i opet ti ostane bzvzni i bezvrijedni  uno sa 5 vrata..


Ili lijepo ovako nesto i mozes smatrati da si ustedio dosta novaca

http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-uno-turbo-e-1.4-racing-oglas-6571555

http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-uno-1.4-ie-turbo-oglas-7463615

Cone4u

Karoserije su potpuno iste, barem ja nisam nigdje naišao na nikakvu razliku...
rezervar s ene mjenja jer u njega ulazi pumpa od dedre turbo recimo - provjereno..
uglavnom sve se da složiti,,, o isplativosti nećemo pričat..
FIAT  TURBO

toncek

uuu da prvo treba da se skupu pare!da neisplativo je sto je je lakse je kupiti turbaka a jos jedno pitanje jel komplicirano bar ozada stavit diskove?

toncek

i jos jedno pitanje kad pustim u leru kvacilo cuje se malo getriba a kad stisnem onda nista.prominuto je novo kvacilo s druk lezajem i mislio da ce to nestat al nije dobro lamela je isto mi ciknula.i nekad zna mi u trecoj zapet brzina ono kad ubacim u trecu zakrci sto je to sihrom i dal je skupo za napravit?

LAXX

Nisu problem zadnje kocnice za pripasati, to sa trecom ti je sigurno sinhron i ovo sto tuli je lezaj u mjenjacu, jeftinije i lakse je nabaviti drugi mjenjac-ispravan neg da placas nekom rastavljenje i promjenu lezaja u tvom

toncek

dal se diskovi mozu ubacit na ovaj postojeci trap ili moram skinut s drugog una.lezaj mjenjaca pa to je onaj druk lezaj zar ne e pa njega sam novog stavio

LAXX

Diskovi da, trba ti meduploca i klijesta i glavcine, sajle rucne, crijeva kocnica.
A lezaji postoje i u mjenjacu, 2 kod spojnicke, 2 ispod 5.brzine i 2 na diferencijalu i neki od tih ti ruli

toncek

aha  koji su unici imali zada diskove turbaci samo ili?

M.P.


toncek

jucer auto poceo mi da trokira tren radi na tri tren na cetiri cilindra nista ja vozim se po gradu i dalje i kontam bice kabel koji od svjecica kad dodem doma osjetim smrad dignem haubu vidim da vodu je bacio na cep od vode.ja malo nadolijo i odem 2km po neke stvari i vratim se auto poceo jos vise trokirat pogledam sipku ulja na oko izgleda ok vratim i odem do mestra kad auto odjednom bacio bili dim dok sam dosao do mestra skros osa jedva je isao u ulju emulzia ma bloka cili steta motora tek je zavrtio 80000km a popravak kosta 2000kn tako je rekao sto radit?

toncek

koliko uopce dode generalka za una 1.0ie al komplet

cupavica lorena

#14
drugi motor najjeftinije definitivno,2000 je samo uredjenje glave,prava generalka je 5000 dijelovi+posao,ako ima 80000tkm netreba dirati donji dio motora,drugi motor ti je 1000kuna i manje,barem unica za dijelove ima koliko hoces u oglasima
ako nemate hobi,kupite fiat