Main Menu

uno peraci farova

Autor toncek, 15 Listopad 2013, 13:33:01

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

toncek

dali netko zna gdje nabavit za fiat una perace farova?

toncek

ima li neke univerzalne uzet cisto radi figure

danci1993

uzmi spricaljke sa haube pa namontiraj spoji na posudu, bit ce i funkcijonalno ;)

toncek

he dobra sema ali nije to to nece to izgledat bas zato bi vise volio nac neke univerzalne ili od turbaka

franjo-fritz

Citat: danci1993  u 10 Studeni 2013, 13:20:34
uzmi spricaljke sa haube pa namontiraj spoji na posudu, bit ce i funkcijonalno ;)
.  Tako ja imam na alfi radi xsenona ,,,,a i bolje mi je tako nevolim one rogaste izbocine na braniku
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

sarakuzza

Te od šajbe i nisu ništa nego šminka jer oni pravi perači xenona imaju jaču pumpu i veći pritisak, inače ne bi ništa oprali. A ionako su za....da ne kažem šta.

Uzmi neke male od haube, ima ih lijepog izgleda pa se neće pretjerano isticati.

Jel misliš stavljati drugu posudu vode i pumpu ili spajati na postojeću pumpicu?

franjo-fritz

Pumpa je ista .samo su org. Peraci drugačiji tj.daju vecu maglu pa ti se cini da je pumpa jačeg pritiska.npr.punto gt sa peracimq ima istu pumu tj dvije .jedna za sajbe jedna za farove al istog pritiska provjereno....al zato posudu za vodu kroz Cijeli blatobran od prebnjeg veznog.pa do stoka vratiju.kroz cijelu gornju stranu blatobrana.
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

sarakuzza

Ili jaču pumpu ili drukčije brizgaljke, ovisi u sustavu, ali je mlaz jači od onog za šajbe.

Al sam vidio i kod nekih auta doslovno slini, pa mi i nije baš jasno šta to može oprat
Genijalno  :bravo:

toncek

meni nije to to oni su mi bas exstra koji pretezno su turbaci imali.

danci1993

probaj zvrcnut koji autootpad koji drzi fiate pa pogledaj,probaj potrazit njuskalo, ebay... i ja isto iskreno nisam bas za kombinacije razno razne, neka bude original ako moze...

toncek

evo sam im na tragu jucer upozna covika koji ih je imao na unu al razbio je auto prije par tjedena pa mi je rekao da ce mi ih dat ako su slucajno ostali u mestra

danci1993


toncek

dal puno covik trazi 100kn za njih sad neznam dal uzet a reka sam da donese pa cu vidit

sarakuzza

A najbolje da će džabe dati :D
50kn su obične šprice sa haube

MarioČK