Main Menu

Tipo podizaci stakala

Autor Dujetipo, 26 Veljača 2014, 16:06:41

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Dujetipo

Postovanje,zanima me koliki je problem ugradit elektricne podizace stakala u tipa? :)

vlatko11

Preciziraj.
Kakve?
Original,univerzalne,s drugog auta(marka auta)
U biti sve se može samo pitanje spretnosti i volje.

Dujetipo

Susid im tipa za staro zeljezo,pa mi je reka da skidan sta mi triba,pa neznam dali da se upustim u to ili ne?

Miki

Citat: Dujetipo  u 26 Veljača 2014, 22:37:15
Susid im tipa za staro zeljezo,pa mi je reka da skidan sta mi triba,pa neznam dali da se upustim u to ili ne?
Skini,ako imaÅ¡ kakvog električara koji zna posao zna sigurno ugradit to nije to kvantna fizika i kad jednom vidiÅ¡ kako se radi moći čeÅ¡ si to drugi put sam napravit. Ili kopaj po netu sigurno ima negdje diy za to  ;)
Alfa Romeo Giulietta 2.0

ex Tipo 1.4 i.e x2,Tempra 1.6 x3, 1.9D, ex Marea 1.6 16v x2

vlatko11

Onda cupaj van. e,sad pokupi i ful instalaciju.Pored kutije osigurača imaš još jednu kutijicu,mislim da je bjela. I nju obavezno. Sto god je moguće više povadi instalaciju sa prednje strane ipod table i to.
I,da ak nemaš centralno ključanje kupi i bravice. Jer ona kutijica upravlja i centralnim ključanjem.
Ako di zapneš u struji pitaj,pošaljem ti sve sheme.

Dujetipo

Okej.hvala najljepsa.potrudit cu se to sam..volje imam, zivaca imam.do sada sam sve uspia napravit pa cu valjda i to uspit

boresky

Jel rade podizači?Aj,pohvali se malo :D
+ ko ne maze,taj ne vozi +

Dujetipo

Prijatelju moj,odustao sam,imam gadnih problema,blokqla su mi ljeva vrata nemogu ih niti provalit,senzor od upja i tako jos par sitnil..pa sad trenutacno to rjesavam

Miki

Opisi kak ih nemres provalit? Jesi skidao tapecirung unutra. Ako trebas pomoc javi se imao sam slican problem ;)
Alfa Romeo Giulietta 2.0

ex Tipo 1.4 i.e x2,Tempra 1.6 x3, 1.9D, ex Marea 1.6 16v x2