Problem s kratkim svjetlima - UNO !

Autor MaGla, 02 Prosinac 2014, 17:09:11

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

MaGla

Dakle da završimo moj problem :)

Što se tiče žarulja, ona koja je u uniću i paše u original farove je H4 na bazi od P45t - barem tako piše na nekoj stranoj web stranci.



No ajd ti pronaÄ'i to po dućanima ! Kad sam skinuo prvi put žarulje, gledam ih i nisu se činile baÅ¡ uniÅ¡tene, no ajmo ih promjeniti. Potraga je krenula u Chipoteki - u kojoj imaju samo H4 sa ona tri krilca, Ciaku - gdje prodavač kaže da toga nema i da je to H5 žarulja ! No dobro, gledam žarulju koju sam izvukao iz auta, piÅ¡e H4, 12V 60/55W





- pokažem mu, on kaže H5. Dobro.. Probao i na pumpi INA - žena me gleda koji H5 ?  Na kraju, doÅ¡ao do jednog dućana, gdje radi stariji gospodin, ja njemu objaÅ¡njavam, on me odmah shvatio.. kaže to se prodavalo na tone prije 10 godina. na kraju iz nekog praÅ¡njavog kuta izvukao zadnja 2 komada, kaže nije ih prodavao već par godina. ! 20 kn komad.






Zamjenim ih i naravno da sve radi ! Dakle crkle su obje žarulje istovremeno, eto i to se može.

Znači prednje žarulje za unića su H4 na bazi od P45t !!

topolino

Auto ce ti odavno biti za otpad dokle ove zarulje riknu, osim ako ti nepusta far vodu ili te zeza struja.  Vidis nisam znao da su radili kit halogenu zarulju za R2 farove. Ja bi svaki put nabavio far sa novijeg modela ili na peglicu stavio farove sa yuga.

BTW:
Koliko ti je star taj uno da imas R2 farove? Poljaci su imali H4, redizajn nisam siguran.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

tomislav_vg

Kao sto rekoh, riknule su zarulje isto kao i meni. Obje od jednom
Better one day in FIAT then a life in VOLKSWAGEN!!!!


                                                          Punto Freak!

MaGla

Citat: topolino  u 04 Prosinac 2014, 21:23:05
Auto ce ti odavno biti za otpad dokle ove zarulje riknu, osim ako ti nepusta far vodu ili te zeza struja.  Vidis nisam znao da su radili kit halogenu zarulju za R2 farove. Ja bi svaki put nabavio far sa novijeg modela ili na peglicu stavio farove sa yuga.

BTW:
Koliko ti je star taj uno da imas R2 farove? Poljaci su imali H4, redizajn nisam siguran.

1997 godište je, Poljak je :)

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: