Main Menu

Fiat Uno-Eko Test Problem

Autor kaw_liga, 18 Travanj 2015, 20:42:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

kaw_liga

Vise sam ocajan jednostavno neznam sta uraditi ali nikako proci eko test.Vozim Fiat Uno 1.0 fire(presao malo preko 200.000km prije 4000km zamjenio sve filtere i ulje, ali co2 je previsok treba biti ispod 30,a meni je oko 50 i nemoze pasti.Stavljen je novi zamjenski katalizator i nista,lambda sonda je dobra tableta je ubacena  u rezervar sve je na autu ok promjenio sam i svjecice i nista,pa zar cu morati na otpad baciti sasvim ispravan auto zbog co2...


Miha.

Na temelju čega si mjenjao katalizator?
Daj točne podatke iz plave liste!

kaw_liga

Rekli su mi na tehnickom da je do katalizatora pa sam posudio zamjenski pa pao pa drugi zamjenski pa pao pa kupio zamjenski pa pao....sutra cu dopisati rezultate sad sam daleko od auta

topolino

Injektor ti je u banani ili potenciometar gasa. Mene je drkao 3g. potenciometar  nikako da skuzimo sta je. Nikakva greska sve ok, ali eco test ni pod razno, a promjenio tri katalizatora.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

kaw_liga

#4
Znaci ovdje u zabiti male sredine nema nekog silnog izbora majstora vec njih par sto se vrte se slicnim idejama.
dalje injektor i potenciometar gasa niko dosad nije ni spominjao od strucnjaka!

Rezultati:

Tem ulja/vode 92
Rezultati:
PRAZAN HOD:
CO pri /1/ maks:0,500 meni:0,530 LOÅ E
CO2 pri /1/ maks:18 meni:14,10 DOBRO
HC pri /1/ maks:100 meni:405 LOÅ E
O2 pri /1/ maks:0,500 meni:1,080 LOÅ E

POVIÅ EN HOD:
CO pri /2/ maks:0,300 meni:0,570 LOÅ E
CO2 pri /2/ maks:18 meni:14,10 DOBRO
HC pri /2/ maks:100 meni:210 LOÅ E
O2 pri /2/ maks:0,500 meni:0,890 LOÅ E
LAMBDA pri /2/ maks:1,030 meni:1,016 DOBRO

Koliko sam shvatio boldani rez je glavni i on uz lambdu samo i utjece na prolaznost eko testa.
Znaci sta dalje po vama?

Miha.

Nisi napisao, al predpostavimo da je O2 nizak (znači 0,0xx).Senzor temperature.
Smjesa je prezasičena. U slučaju da je o2 visok onda nesagorijeva kako treba (svječice, dizna , faza motora..)

kaw_liga

#6
Korigirao sam malo rezultate krivo sam unio HC a O2 zaboravio,svakako o2 je previsok svijecice sam zamjenio i nista,
znaci treba zamjeniti dizne i fazu motora ?
Jedan je prijatelj imao identican problem nije mogao proci i onda je na tehnickom zagriao ulje motora na preko 100 i onda je co naglo poceo opadati i pao na 0,15
dal da i ja tako uradim ? 15 tak minuta je drzao gas na pola dok nije zavario :S
Ja drugo rijesnje ne vidim vec sam izgubio puno i vremena i novaca a rjesenja nema, puna mi je kapa ovih mehanicara i tehnicara sad da zamjenim lambdu rekli bi dizne kad zamjenim dizne onda senzor paljenja
pa ne igramo se pogaÄ'anja ja nemogu vjerovati da niko od njih nemoze tacno reci to i to je problem

topolino

Ista prica kao i kod mojeg. Lambda je ispravna i nju nediraj. Uno ima SPI ili po narodni poluajnšpric (dovoljno ti govori o mentalitetu) sto znaci jedan injektor iznad zaklopke gasa u fergazeru ( po narodnom ) nasuprot sajle od gasa ti je potenciometari motoric minimuma. Tebe zeza taj injektor ili potenciometar
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

kaw_liga

Hvala puno najradije bi uslikao tvoj post i pokazao ga majstoru (a to cu vjerovatno i napraviti :D ) jer sam ja laik pa cu mu tesko to objasniti.Znaci ukratko ili zeza taj injektor iznad zaklopke gasa ili nasuport potenciometarni motoric minimuma.Poslacu ti pice makar postom ako bude to rijesenje  ;D

topolino

Potenciometar gasa i motoric minimuma dva crna uredaja s desne strane. Blize motoru je motoric minimuma, a prema kabini potenciometar, skines kuciste filtera zraka imas injektor.
Nisam skuzio da sam u proslom postu spojio rijeci  :|

Ajd to ubrzgavanje ima svaki golf III
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Miha.

#10
Eliminirao bi diznu, potenciometar gasa i motorić minimuma, ako auto pali i radi uredno.

Smjesa je prezasičena, CO
Krivo paljenje, HC >MAP senzor (?)

Očitavanja visokog ugljikovog monoksida (CO) obično ukazuju na mjeÅ¡avinu goriva bogatiju od idealne (bogata smjesa â€" zračni omjer goriva ispod 14,7). Općenito CO je pokazatelj učinkovitosti izgaranja. Količina CO u ispuÅ¡nim plinovima je izravno vezana za omjer goriva i zraka. Visoka razina CO je posljedica neadekvatne opskrbe kisikom koji je potreban za potpunije izgaranje. To je uzrokovano prebogatom smjesom â€" previÅ¡e goriva ili nedovoljno zraka (ALF vrijednost ispod optimalne 14.7, lambda ispod 1,0). Okolnosti koje mogu dovesti do visoke razine CO:
Niski okretaji praznog hoda
Nepravilno postavljen plovak u karburatoru vozila
Prljav ili začepljen filter zraka
Previše prljavo ili kontaminirano ulje
Kvar sustava ventila
Nepravilno funkcioniranje sustava dovoda goriva


Visoka (HC) očitavanja ugljikovodika obično ukazuju na prekomjernu količinu neizgorenog goriva. Uobičajeni uzroci uključuju neispravan sustav paljenja, podtlak i problemi sa smjesom goriva. Okolnosti koje mogu dovesti do visoke emisije HC su:
Nepotpuno sagorijevanje zbog neispravnih svjećica
Nepravilno namještena faza
Oštećeni električni kabeli
Loša kompresija
Podtlak
Neučinkovit ili neispravan sustav za upravljanje zrakom (ECM kontrola omjera zraka i goriva)



Visoka očitavanja kisika (O 2 ) pokazuju presiromašan omjer zraka i goriva (ALF veći od 14.7, lambda veća od 1.0). Okolnosti koje mogu dovesti do visoke emisije O 2 su:
Siromašna smjesa goriva (ALF iznad 14.7)
Podtlak
Problemi vezani s paljenjem


Niska očitavanja O 2 pokazuje bogatu smjesu goriva (ALF ispod 14.7, lambda ispod 1.0).

Visoka očitavanja ugljičnog dioksida (CO 2 ) pokazuju gotovo idealan omjer zraka i goriva i učinkovito izgaranje

Niska očitavanja ugljičnog dioksida (CO 2 ) ukazuju da je smjesa goriva ili prebogata ili presiromašna te da ispušni sustav propušta ili da se uzorak razrijedio.

kaw_liga

#11
Bio sam i jutros kod 5og po redu mehanicara i kad je rekao da nema veze sa paljenjem jer uredno pali i da moze biti samo do katalizatora izgubio sam vise volje i otisao na tehnicki.Nakon ljute borbe i muke uz dobru volju tehnicara sam ipak uspio proci nakon 20min zagrijali smo motor na 111c,malo nagurali papira u auspuh i nekako uhvatili pozitivan 23co i to na leru.. nazalost zivim u sredini dje druge solucije nije bilo, problem ostaje otvoren do iduce godine  ;D


Ali smo vidili da ovo crijevo vakum (nesto) nije nigdje ustekano evo kao na slici sa neta


image posting

the-rider

kako mislis nije ustekano?
nije spojen na razvodnik ili na kuciste injektora?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

kaw_liga

Ovako stoji kao na slici znaci jedan kraj kabela koji izlazi iz te pecurke nije nigdje prikopcan a ja nemam pojma gdje ga ustekati?

the-rider

na kuciste injektora ide ta cijev, odiza negdje ako se dobro sjecam
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.