Main Menu

Fiat Uno-Eko Test Problem

Autor kaw_liga, 18 Travanj 2015, 20:42:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Multijet

Hmmmm, ako nije nigdje uÅ¡tekano a trebalo bi biti vuče ti pogreÅ¡no zrak u usis i očitanja ne valjaju. A majstori su to morali vidjeti. NaÄ'i nekoga sa istim motorom i dobro pregledaj gdje to mora biti uÅ¡tekano
0989739290

markohemarko

hebi ga pa nema on 100 vakuma, pogledaj gore oko usisa, možda je blindiran zato kaj ne obavlja svoju funkciju, no malnje vjerojatno  ;D

kaw_liga

A map senzor koji se spominje na 1.oj stranici gdje se on nalazi i da li ga sam mogu zamjeniti,
cisto da i to eliminram iz problema ?

topolino

Na vatrozidu tj. pregradi koja odvaja kabinu od motornog prostora. Mali crni komad plastike sa tri zice spojene na njega. Imas tri crijeva od vakuuma: kocnice, korektor paljenja i MAP
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Michael

Upravo stigli sa tehnickog pregleda, pad upravo zbog slicnih parametara eko testa kao i kod kolege koji je otvorio topic.
Zanima me da li se taj potenciometar gasa mijenja ili se to moze podesavati?
Kad uhvatim vremena stavim podatke sa liste.
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

topolino

Mjenja se, podesavanja nema. Kada stavis novi ili drugi, das kontakt, stisnes gas do kraja da se kalibrira , pustis gas pa upalis motor.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Michael

Hvala topolino.
Probat cemo sa zamjenom potenciometra i katalizatora, to imamo sve doma (polovno).
Tj. da li imate neki savjet sto da napravimo? Da sve zamijenimo sto je navedeno u topicu: potenciometar, motoric ler gasa, katalozator, maf?
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

topolino

Zamjeni potenciometar. Ja imam doma dva katalizatora i treci na autu, a nikako nac kvar dokle nije gas ostao zakucan na 2000 okr/min
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Michael

Promijenili potenciometar i motoric ler gasa. Katalizator za sad nismo dirali. Sutra idem opet, nadam se da ce biti neke promjene.
Promijenili smo i neke ventile benzinskih para, maf nismo vidjeli na vatrozidu.
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

Michael

Tehnicki pregled obavljen, opet smo street legal godinu dana. Evo slika jucerasnjih i danasnjih rezultata eko testa.
Jucerasnji:


Danasnji:


Hvala kolegi topolino na savjetima, placam pice kad se upoznamo.

Uglavnom, problem smo rijesili, kako sam i prije naveo, zamjenom potenciometra gasa (i motorica ler gasa). Rezultati su vidljivi sa slika, neki parametri su i trostruko pali u odnosu na pocetno stanje.
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

topolino

Malo su ti jos  povisene vrijednosti radi postopanog  katalizatora i cadi u motoru. Otidi se provozat okolo kojih 100km i uzivaj u nizoj potrosnji. Skini svjecice i ocisti ih brusnim papirom, te promjeni kablove ako su duze od 15g. na autu.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Michael

Vracamo se u ZG sutra, tako da 100tka km pada samo tako. Svijecice imaju nekih 20000km. A kablovi jesu stariji od 15 god. ali dok su OK, nek budu gore. Prosjecna potrosnja nam je oko 6L, sto nam je u redu. Znam da ide nize, ali sve to kosta :)
Sto se vrijednosti tice, one su jos padale, ali je radnik na tehnickom odmah potvrdio rezultat cim su vrijednosti dosle unutar dozvoljenih. Mislim da bi to jos bolje izgledalo da je pricekao malo.
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

topolino

Moji su bili stari 18g. i radili su normalno, ali kad sam stavio nove sam osjetio koliko glade i bolje radi motor
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: