Main Menu

Uno 1.0 IE trzanje

Autor ivekh, 28 Siječanj 2016, 20:20:17

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ivekh

Za sad nisam stigao do ovlastenog. Ali je zato sad bestija pocela krepavat na leru, jako tesko ili nikako pali, pogotovo hladan.  Kod paljenja se zna desiti da izvrti pumpu ali ostane sijati kontrola injektora...

Poslano sa mog HTC Desire 610 koristeći Tapatalk


ivekh

Evo mali update situacije.
Posto se nikak sastati sa novcima nisma bio kod ovlastenog. Ali ... Posto je supruga sa unicem imala prometnu pred nekih 2 godine a problemi su polako poceli uskoro nakon popravka, smtrao sam da bi izvor problem amogao biti u tom nemilom dogadjaju. Naime, prilikom sudara ona sklopka ili kak da je nazovem, koja iskljuci dovod goriva se aktivirala. Ja nisam ni znao da je ima nego je gospon policajac koji je radio ocevid, vidjevsi da ga ne mogu upaliti, dosao do auta i pokazao mi tu sklopku. E sad, da ne duljim, Ove nedelje sam ja to fino raskupusao koliko sam mogao, provjerio zize, ocistio kontakte i malo je iscimao. Poslije toga nema vise trzanja i pali opet ko mina. Nadam se da sam odklonio kvar. Za sad je sve kak treba. I sam o da vas pitam, teba li mozda to mijenjati nakon sto se jednom aktivira?

the-rider

ne, to je obican inercijski prekidac
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Bero

Jedno glupo pitanje...
Gdje unić uopće ima tu sklopku?  :82: ÄŒistio sam unića od dede mali milijon purta i Å¡arafao neke sitnice i nikad nisam vidio taj prekidač??
Samo boxer bajo moj :)

vlatko11

Citat: Bero  u 20 Ožujak 2016, 22:27:26
Jedno glupo pitanje...
Gdje unić uopće ima tu sklopku?  :82: ÄŒistio sam unića od dede mali milijon purta i Å¡arafao neke sitnice i nikad nisam vidio taj prekidač??

Ni ja kod tate nikad nisam našao na njegovom uniću (uno 1.0 fire 99 god.).

Nikic

Citat: Boxer  u 28 Siječanj 2016, 20:25:37
Pumpa goriva u tanku, uzmi noviju od punta i promjeni i nećeš više nikad imati problema
Boxer možeš pomoć ili definirat pumpu iz punta u una?
Meni u unu zuji pa bi je zamjenio al vidim kalupi pumpe ne pašu, dali se mjenja samo ona "piksa" unutar pumpe ili kako??
Just a Black Snail

franjo-fritz

Citat: Nikic  u 26 Ožujak 2016, 21:01:25
Boxer možeš pomoć ili definirat pumpu iz punta u una?
Meni u unu zuji pa bi je zamjenio al vidim kalupi pumpe ne pašu, dali se mjenja samo ona "piksa" unutar pumpe ili kako??
"piksa" je pumpa kuciste ostaje od una
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Nikic

Citat: franjo-fritz  u 26 Ožujak 2016, 22:28:50
"piksa" je pumpa kuciste ostaje od una
Iiiiiiiii ponovo hvala.. [emoji16] [emoji16] [emoji16]

Poslano sa mog GT-I9295 koristeći Tapatalk

Just a Black Snail

damba_

Pozdrav.
Da ne otvaram novu temu pisat ću ovdje pošto su mi se pojavili isti problemi kao što je opisano u temi.
Vozim Uno 1.0 33kW 1997. godište.
Do prije otprilike 2 mjeseca je sve bilo u redu i onda nakon jačeg nevremena auto
je počeo teško paliti ujutro pogotovo kad je rosa ili ako pada kiša i trza u vožnji.
Auto je bio kod majstora, promijenio je bobinu i bilo je u redu do prije otprilike 2 tjedna.
Prvo mi je počeo trzati kada dodam gas pri izlasku iz zavoja u 2. ili 3. brzini, a na ravnom je bilo sve u redu.
Vratili su se problemi s paljenjem koji se pojavljuju samo ujutro, dok popodne je palio skoro uvijek iz prve.
Sad se i trzanje u vožnji pogorÅ¡alo i javlja se kad jače dam gas posebno izmeÄ'u 30 i 60 km/h.
Znate li možda u čemu bi mogao biti problem?
Ako teÅ¡ko pali sad po ljetu, sve se bojim kako će biti kad doÄ'e jesen i zima ako to ne rijeÅ¡im.
Hvala.

Bero

Samo boxer bajo moj :)

Mike20

Jel taj motor ima razvodnik paljenja sa rotorom ili je bezkontaktno paljenje?

damba_

Ima razvodnik paljenja s rotorom.
Promijenio sam razvodnu kapu i rotor, ali problemi su ostali.

topolino

Slikaj di ti je okidac, triger ili pickup senzor. Kod mog starog hyundaija je bio u razvodniku paljenja. On se hladio preko kucista i bio je namazan termo pastom za procesore. Pasta se sa godinama osusi i senzor se pregrijava, kada se pregrije nema iskre ili bude kratka.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

Je, to je znalo na UNićima crkavati, sjećam se da sam to 2 puta mijenjao.
Nalazi se na tom distributoru/razvodniku paljenja

damba_

Jučer sam ostavio auto kod majstora pa ću vidjeti što kaže, ali hvala na informacijama.
Nadam se da je problem u tome. Jel se sjećaš koliko je otprilike koštao taj dio?