Main Menu

Uno 1.0 ie troši 10L ?!

Autor Ceki, 06 Ožujak 2016, 09:47:30

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Lycan ex Loco

provjeri motorić ler gasa, on zna često zaštekat i nabijat potrošnju a da niti ne skužiš.
NE interesira me utrkivanje. Ti joĹÄ,, nisi niti motor upalio a ja sam veÃ,,‡ 2 puta bio na drugoj strani tunela.

vdaljev

Pumpa goriva u 90% slučajeva..premali pritisak..
Kroz monopoint nemože protirat pa svo gorivo koje dolazi na ulaz završava u injektoru,a na izlaz tj povrat ide jako malo..skoro ništa...tj najbolje isprobat na način da kad auto radi na leru ili praznom hodu da odspojiš cijev koja ide s monopointa u rezervoar...pa ćeš vidit koja količina goriva izlazi...dal lagano curi ko po koncu ili ima mlaz punog crijeva.
ABARTH
JEDNOM FIAT..UVIJEK FIAT

the-rider

za takve stvari postoji manometar a ne napamet nagaÄ'ati
i tesko da pumpa crkne da ne uspije 1 bar pumpati
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

vdaljev

Moguče...imao sam i ja uno 1.0 i.e. trošio i po 12l ma 100km...bila pumpa gotova....a mjenjao sve...od senzora vode..injektora, potenciometra gasa,motorića ler gasa,lambda,katalizator,sve dok nisam u radu auta odspojio cijev povrata..nije mi bilo jasno zašto slabo na povrat ide gorivo ko po koncu...otišao u autodjelove kupio zamjensku pumpu stavio na auto i od onda je bilo ok..štao se tiče potrošnje i eko testa...trošio je u prosjeku 6l nakon izmjene pumpe..tako da govorim iz iskustva..
Zamjenska pumpa je u prosjeku od 150-200kn...a taj trošak koji se uloži u pumpu je sigurno jeftiniji nego svako malo ić na benzinsku..
ABARTH
JEDNOM FIAT..UVIJEK FIAT

the-rider

ne kazem da nije moguce, ali malo vjerojatno
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.