Main Menu

Uno - motorić brisača

Autor zeus, 06 Svibanj 2016, 09:59:51

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zeus

Zanima me samo:

1. Da li paše motorić od Tipa na Una? Znači komplet ruka i motorić. I ako od nečeg paše od čega? Ne vjerujem al pitam.

2. U čemu je razlika izmeÄ'u motorića s konektorom sa tri žice i sa dvije. Moj je imao 3 žice i kad sam spojio ovog sa 2, motorić je non stop vrtio. Znači ja ga ugasim al on i dalje vrti. Ne znam da li je do tog.

3. 4 žice koje idu iz auta u konektor motorića idu redom jedna do druge s lijeva na desno ili je na nekoj preskok? Jer u konektoru motorića je 5 utora.

Tnx

Shockre

Samo motoric pase od starijeg punta, radi odlicno...mehanizam mislim da je malo drugaciji, ali nasarafis motoric na transmisiju i radi.Vlastito iskustvo.Na ostala pitanja na zalost ne znam jasni odgovor.Zapravo pomoglo bi kada bi imao shemu pinouta kontakata na konektoru.

Pozdrav!

zeus



Znaci u ovaj lijevo idu one 4 zice iz auta. Zanima me dal idu redom ili je neki preskok?

U ovaj desno ide konektor motorica sa dvije zice? Ili moraju bit tri? Ja sam imao sa tri zice pa ne znam jel to problem.

Poslano sa mog GT-S6310 koristeći Tapatalk


LAXX

Treba ti motoric kakav si imao ili rucica za ovaj sad. To je mk1 ili mk2 uno?
Mislim da imam ja jos jedan motoric, mozda..

zeus

Mk2

Poslano sa mog GT-S6310 koristeći Tapatalk


uno.du

Stara tema, ali evo i mene muči sličan problem. Brisač je stao, naravno usred zime. Moj je sa dvije žice/brzine, dali se može ugraditi onaj sa tri ?