Main Menu

uno 1.0ie ler visi obrtaji

Autor Shockre, 19 Siječanj 2018, 10:00:30

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Shockre

Problem je taj da je prvo dizao obrtaje, pa sam dva puta mijenjao lergas motorić, onda su promijenjene svijecice i kablovi, sad je malo normaliziran rad, pokusao i sa resetom (otkopcavanje akumulatora) ali sad imam taj problem da mu je ler malo povisen, kad odignem papucicu gasa normalizira se, otpustim , malo se poveca.Da li je problem u  leptiru gasa, lergas motoricu ili trebam raskopavati nesto sasvim drugo.Hvala!A i prvo paljenje ga zeza, ne ide bez dodavanja gasa...i moram drzati malo gas  dok se ne stabilizira.

Multijet

#1
Očisti karburator, provjeri i podmaži sajlu gasa. Ako to ne riješi problem- piši pa idemo dalje.
Kada je ful zagrijan, jel' i onda drži više okretaje?
0989739290

topolino

Provjeri cjevcice vakuuma (star je to auto) i otpusti sajlu gasa malo prenategnuta je. Uzmi carb ili breake cleaner na ugasen motor utvori gas do kraja te operi zaklopku i usis
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Multijet

0989739290

topolino

Sa sajlom je moje osobno iskustvo. Mjenjao sam svjecice na curinom puntu i moras otkaciti sajlu da dodes lakse do svjecice. Posto mi je izgledala labavo ja nju optimisticno zategao, samo je minimum poslje bio 1500okr/min :D:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: