Fiat Uno 1,3 ds Normalan ili povisen tlak u rashladnom sistemu !

Autor targavz, 05 Veljača 2020, 18:12:28

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

targavz

Kosuljica na cilindru do getribe je imala pri dnu malo ostecenje stjenke od karike koja je pukla i zbog cega je poceo trositi ulje . To se vidjelo kad smo radili polugeneralku. Ja sam se bojao da ce zbog toga trositi ulje i dalje ali nije trosio. Jedino ako je tu puklo obzirom da je vec bila ostecena na tom mjestu? Dali uopce ima kompresija utjecaja toliko pri samom dnu cilindra?  Auto nije imao neke napore u te dvije godine samo kratke relacije po gradu i par puta u Zagreb te jednom u Zadar lani . 

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

targavz

Znam. Naravno da ce se skinuti cim uhvati mehanicar vremena ,valjda drugi tjedan. Sad sam malo provjerio na hladno kod laufanja bez grijanja grijaca odma se vidi da izbijaju veliki zracni mjehuri u ekspanzionoj. Kad se zagrije i upali radi par sekundi dobro i onda krene trokiranje i bijeli dim na auspuhu i iz ekspanzione se uocava poprilicno tog bijelog dima . Jos uvijek se ne vide tragovi ulja u antifrizu niti antifriza u ulju ,nivo ulja nije porastao na stangici sto znaci da i dalje ne mijesa ulje i antifriz doduse malo je to proslo danas da bi se moglo predpostavljati da ne bi mijesao da ga jos koj km provozam .   

targavz

Danas skinuli glavu i kaze mi mehanicar da je probila brtva na vise mjesta i da je vjerovatno samo brtva razlog po njemu. Odvezao glavu na testiranje u Prelog za svaki slucaj pa ce se vidjeti. Eto fotki glave i bloka.