Main Menu

Punto 2012

Autor Redakcija portala, 30 Kolovoz 2011, 17:52:23

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zvrk

Istina...ali i tradicija igra ulogu jako puno. A tu su talijani možda najjači po pitanju malih gradskih kompakata. Još kad se uzmu u obzir motori...
Polo je odličan auto...(ova zadnja linija), ali i njemu uskoro slijedi novo lice pošto se sprema Golf VII.
Fabia....jedino zbog cijene....ali ona se ne može usporeÄ'ivati sa ničim drugim.
Clio ima adute, ali unutrašnjost mu je totalno neinovativna i ajmo tako reći...bezveze...

U principu...svi ti mali kompakti imaju nešto zbog čega se ljudi odluče za kupovinu. Dizajn sigurno igra najveću ulogu u svemu, a tu bi talijani trebali imati jak adut, što u ovom slučaju i nije baš najsvjetliji slučaj upravo zbog toga što je ovo već neznam koji facelift po redu GP-a.

I ja čekam neki veći dizajnerski zaokret kod talijana....baš me zanima što će reći po tom pitanju za 2-3 godine.

Miha.

Ok je, al morat če brzo nešto izbaciti jer konkurencija je opaka, pug 208 :devil:


Miha.

Uu, ovo uopče nisam vidio, bit če veselo 2013-e :)

zvrk

Mislim da će 2014 g. biti prekretnica kod talijana što se tiče novih modela....
Trebao bi doći potpuno novi Bravo, a vjerojatno i Punto...

Što se tiče ostalih modela....neznam....ali morat će napraviti skroz novi model ukoliko misle i dalje poslovati u Europi....

Fali im jedan dobar sedan.... (nažalost niti Linea niti Croma nisu uspjeÅ¡ni modeli), a takoÄ'er i Bravo nije napravio neki uspjeh, pogotovo ako ga usporedimo sa starim Bravom koji je bio pravi bum.

Vidjet ćemo.

pajdo

Kao što Zvrk kaže sve je super samo fali mu malo vanjske atraktivnosti jer ovako skroz vuče na Grande Punto!!
The italian lifestyle

g3ar

puno lijepih novih auta malo novaca :D

ElRa

Punto MY 2016 će ipak dobiti 1.3 Multijet Euro VI motor (95 KS).
Po meni ocekivana odluka obzirom da je medju najprodavanijim modelima u ITA, i to sa samo jednim motorom.