Main Menu

Fiat Viaggio teaser

Autor zvrk, 14 Travanj 2012, 14:05:06

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

VeX

Meni na ovim zadnjim slikama isti Fluence. Ljepši al...

zvrk

Doći će to u EU...samo pitanje kada...vjerojatno tek 2014 g.

Žao mi je jedino Å¡to će biti ponuÄ'en samo sa 1.4 aktualnim motorima....Å¡to će biti tada već provjereni (stari) motor...
Možda se ipak odluče do tada ubaciti i neki novi motor....a ja navijam za 1750 TBi...  ;D

Dizajn je umjereni...rekao bi globalni...da se svima svidi...a opet....neoriginalni...što je žalosno za Fiat.

SviÄ'a se i meni...ali sam očekivao viÅ¡e smjelosti u dizajnu. Iako...u zadnje vrijeme, malo toga mi se sviÄ'a kod Fiata...tako da sam zadovoljan.

Jedino treba vidjeti kako će izgledati verzija za EU, koja će biti hatchback....a ova produžena je samo za Kinu....što je isto blesavo.

Trebaju ponuditi obje verzije u EU...a i karavan bi dobro sjeo na ovaj dizajn..

Fiatlover

prava limuzina. bas mi se svida. veoma velika steta sta ga nece bit u europi. bas im treba takav neki auto da im se digne prodaja i imiÄ'. poslje neuspjeÅ¡ne crome,linee i albee,ovo bi bila Å¡aka u oko svima koji kažu da fiat nezna napravit skladnu limuzinu. meni izuzetno ljep,i drago mi je sta ne vuce na nijedan dosadasnji fiatov model

Miha.


zvrk

Evo fotke na salonu u Pekingu.



           

     

http://www.bloomberg.com/video/91236874/

Miha.

Dart mi je puno ozbiljniji auto, ovaj djeluje prenježno.

zvrk

Zaboravio sam staviti fotku unutrašnjosti, zato jer je zapravo i nema....

Ovo je snimljeno potajno..  :neznam:



Nije mi jasno da je auto predstavljen a da nema ni jedne fotke iznutra...malo glupo...


forsage

treba ga malo zašiljit naprijed i ubacit malo oštrije linije...kiro primi se posla...inače ima potencijala osnovna linija...naprijed i straga malo dodat agresivnosti i farove i pokoja oštrija linija maske i da vidiš...
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Josip


kemba

Citat: zvrk  u 26 Travanj 2012, 21:28:39
Zaboravio sam staviti fotku unutrašnjosti, zato jer je zapravo i nema....

Ovo je snimljeno potajno..  :neznam:



Nije mi jasno da je auto predstavljen a da nema ni jedne fotke iznutra...malo glupo...

sjeti se kad je izasla lancia delta, bila je u zgb na autoshou izlozena al unutrasnjosti je bila "sakrivena"
od kontorlne table i preko sjedala je bila prevucena crna tkanina
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

zvrk


zvrk

Evo par fotki Viaggia u hatchback verziji (šuška se da će to biti umjesto Brava)




DinoG

Ne izgleda mi loše, ali me jako podsjeća na imprezu hatchback, dok mi straga izgleda ko ono ruglo od novog lancer hatchbacka, ovaj otvor za tablicu mi je čisti cirkus

tun3

pogledajte malo lokaciju i simbole, nema ovo veze s novim fiatom  :lol :lol

DinoG

Zar nije viaggio dodge dart za kineze?