Main Menu

Fiat 500 Beach Cruiser

Autor zvrk, 17 Listopad 2012, 09:59:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zvrk

Fiat 500 Beach Cruiser specijalna edicija na salonu SEMA 2012



Koncept je zasnovan na kabrio verziji malog talijanskog automobila, poznatog kao i Fiat 500c, sa magičnim Moparovim "dodirom". Karoserija je malo proširena, dok interijer krase aluminijski i kromirani detalji, a tu su i drveni detalji na podu i na krovu, gdje se nalazi daska za surfanje.



Modifikacije koje su napravljene na karoseriji jako su rijetke i podrazumijevaju proširene blatobrane koji prekrivaju Mopar prototip kotače, crvene felge koja odlikuje centralni dio satenske površine.



Tu su joÅ¡ i ručice vrata od bruÅ¡enog aluminija kao i Mopar spojler i Mopar krovni nosač. UnutraÅ¡njost takoÄ'er odlikuje satenska zavrÅ¡na povrÅ¡ina, komponente izraÄ'ene od drveta kao i crveno-bijeli detalji na sjedalima. Beach Cruiser odlikuje Mopar ispuÅ¡ni sistem i Mopar CAI sistem za usisavanje hladnog zraka ali najzanimljiviji dodatak od svega je figura "hula" djevojke koja se nalazi na samom centru kontrolne table.







[2012 SEMA Show] Fiat 500 Beach Cruiser

____________
novavozila.ba
flcs.forum

cicili

pre jak je a pogotovo felge.  :D koja je ovo 100002 verzija 500-tke?  :D

brava 312

Luda stvar ovaj mi se jako sviÄ'a :D
Ovo drvo je fora a flege predobro stoje na ovu boju

zzip


casual

brijem da je ovo jedina 500-tka koja mi se odmah svidjela... :D

croma

Felga je do jajcov :D I tata bi sine....

ALFA145QV

kad se kao penzić preselim na floridu, kupit ću si takav    :D
Alfa 145QV...Fiat Seicento Sporting ... Fiat Tipo  1,4 16V

Janko#18

Znaci ove nosace cu si ugradit  :D i tepihe mjenjam definitivno.. Mrak mi je autic i felgice su stvarno odlicne  :care1: :care1:


Go Hard or Go Home :) :abarth:

tomislav livno

Ekstra ove retro felge   Ovo je skoro najljepÅ¡a 500-tka koju su napravili :)

zvrk

Ovo je zapravo još uvijek samo koncept Mopara na bazi običnog Fiata 500C za američko tržište....napravljen kao show car na SEMA sajmu...

Ali tko zna, ako bude dobar odaziv, možda budu radili kitove za njega...slično kao što Abarth ima SS kit.


kiky776

Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7