Main Menu

500L stigao u Hrvatsku

Autor spraja, 02 Siječanj 2013, 16:27:32

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

spraja

Jednovolumen iz Kragujevca stigao je u Hrvatsku. Na našem će se tržištu prodavati po cijeni od 118.180 kuna, za izvedbu pokretanu 1,4-litrenim benzinskim motorom sa 75 konjskih snaga.



I u kriznoj 2012. godini Fiat Grupa potrudila se ispuniti obećanje te na tržište lansirati čak deset noviteta. Nakon novih izdanja modela Lancia Ypsilon, Voyager i Thema, Fiat Punto, Panda i Freemont, potom Jeep Wrangler, Compass i Grand Cherokee, u zadnjim danima godine u Hrvatskoj se počeo prodavati i Fiat 500 L. Simpatičan gradski jednovolumen nazivom se naslanja na image model Fiat 500, no njegovu prostranost i funkcionalnost ipak je primjerenije usporediti s onim po kojima se proslavila Multipla.



Fiat 500L proizvodi se u Fiatovoj novoj tvornici u Kragujevcu, s čijih će pogona silaziti i 500XL, dakle izvedba sa sedam sjedala. Fiat 500L na našem se tržištu prodaje po cijeni od 118.180 kuna, za izvedbu pokretanu 1,4-litrenim benzinskim motorom sa 75 konjskih snaga te s Pop paketom opreme. Moderan mali 0,9-litreni turbak od 105 konja ovdje znači cijenu od 128.440 kn. Fiat 500L 1,3 M-jet sa 85 KS košta od 138.320 kuna.



Novi gradski jednovolumen s obiljem praktičnih rjeÅ¡enja već je serijski dobro opremljen. Donosi, meÄ'u ostalim, centralno daljinsko zaključavanje, el. podizanje prednjih stakala, grijač stražnjeg stakla, ručni klima ureÄ'aj s filtrom protiv peludi, start&stop sistem, prednje i bočne zračne jastuke, zračne zavjese, ESP, Hill holder. Dualdrive električni servo upravljač podesiv je po visini i dubini, a vozačevo sjedalo po visini. Stražnja klupa je klizna i djeljiva u omjeru 60:40, a dno prtljažnika podesivo je u tri razine.


vecernji.hr

speedy-zg

prije swega nadam se da neću nikoga uvrijediti
ali za te nofce $$$$ sto i kusur hiljada čuna
čovjek kupi auto,a ne fijačija
:yahoo:

zvrk

U toj klasi su te cijene....tj. Mini je puno skuplji.....

Jedini koji je donekle jeftiniji je C3 Picasso, ali to je već stari auto...naspram 500L...

Treba pričekati i isprobati...mislim da je cijena opravdana...za osnovni model...
Mali obiteljski auto, kvalitetan...

Recimo, za cijenu ovog početnog modela 1.4 75ks, može se dobiti Dacia Lodgy Laureate 1.2 TCE 115ks (verzija sa 7 sjedala).

Ili recimo, Fiatov 1.3M-jet je skuplji za oko 30,000kn naspram 1.5dci od Dacie.

Ali Lodgy nije uopće ta klasa, čak je duži za 35cm od 500L.

I meni je to puno love....nekako mi nije po guštu...ali vidi se da to više nije "jeftini" Fiat, i da je to sad ozbiljan auto.

Evo što kažu u Fiatu, u koju klasu spada taj L.

"...model 500L kombinira karakteristike prostranosti kabine MPV vozila i kompaktne dimenzije koje su malo veće od onih u B segmentu, sa osjećajem koje vozač ima u malom SUV automobilu...."

Znači, neÅ¡to izmeÄ'u B i C segmenta.

Mali monovolumen dužine 4,14m, što je nešto duže od mog brava koji je 4,025m.
Mrvicu je Å¡iri od Brava. 1,78m naspram 1,75m.
I normalno dosta višlji, 1,66m naspram 1,415m.


zzip

17.12.2012. je bila prezentacija u hr.. bio sam.. sjedio u njemu i vozio ga... i dalje nisam oduševljen... loša kopija coopera...

možda ga dovučem na jedan od sljedećih susreta... pa da i sami vidite...

moje mišljejne iz ženeve se uopće nije promjenilo...

Gemist Nino

Meni se isto ne svidja,preskup!