Fiat i Chrysler odustaju od hibrida i vozila na električni pogon

Autor XXX-Man, 07 Kolovoz 2013, 22:30:32

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

XXX-Man

Fiat-Chrysler je najavio da neće investirati u razvoj hibridnih i vozila na električni pogon sve dok kupci ne budu voljni platiti za tu tehnologiju.



Govoreći na konferenciji koja je održana u Michigenu, Bob Lee koji je na mjestu rukovodioca Global Powertrain Coordination odjeljenja kompanije Fiat-Chrysler, tvrdi da kupci ne cijene dovoljno hibridna i vozila na električni pogon niti žele platiti skupu tehnologiju na kojoj su ova vozila zasnovana.

On tvrdi da je veliki broj kupaca voljan smanjiti emisiju Å¡tetnih plinova ali nisu voljni menjati svoje životne navike niti da u tu svrhu plate dodatne troÅ¡kove. Umjesto toga, ovaj proizvoÄ'ač će ponuditi veći broj dizel i motora sa turbo punjačima, za koje Lee navodi da pružaju daleko bolje performanse.


__________
fiat-lancia.co.ba
http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

Elra

Ne znam koliko je pametno ovo odustajanje. Svi ulazu u hibride i e-automobile, Fiat odustaje...

bos

Po meni i nije loša ideja. Svejedno mislim da će oni razvijati tu tehnologiju ali čemu forsirati prodaju nečega što se jedva proda u 10 primjeraka zbog previsoke cijene.

Primjerice, Prius, previsoka cijena, i treba brdo km da bi se to isplatilo, a budimo realni svi kalkuliramo Å¡to nam se u konačnici viÅ¡e isplati neovisno o tome koliko to vozilo zagaÄ'uje...

gturcic

Po meni, ovo je potpuno kriva logika. Postoje proizvodne linije koje ne generiraju profit, ali njihov izostanak može biti veliki marketinški nedostatak.

Sergio Marchionne i njegova tim "excel mouse pushera" (knjigovoÄ'e kojima je jedino bitno da excel kućice poslovanja budu u zelenome iz dana u dan, a ne dugoročno) će pokopati i Fiat i Chrysler, jer ne mare za emocionalnu komponentu brenda.

Kao npr. odluka da Fiat neće u dogledno vrijeme predstaviti nasljednika Punta, jer tu nema profita!? A što je s generacijama mladih ljudi kojima bi taj Punto bio prvi Fiat, i mogući početak privrženosti marki ili koncernu? Jednom kad izgubiš tržišni udio, potrebno je 3x više truda da se vratiš.

Ili beskonačno otezanje s nasljednikom 159 - ljudi koji su imali 156 ili 159 i bili zadovoljni s njome, već su odavno prešli kod konkurencije, jer ne mogu čekat 10 godina na zamijene auto za noviji C/D model Alfe.