Panda kao novi Abarth model

Autor XXX-Man, 19 Rujan 2013, 00:45:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

XXX-Man

Fiat se trenutno orijentira na male automobile, u čemu je i poznat i priznat širom svijeta. Jedan od njegovih posljednjih modela je mali Panda model A segmenta, koji je trenutno u svojoj trećoj generaciji i predstavlja okosnicu ponude talijanske kompanije. No, to nije spriječilo upravu kompanije da mu podari performantnu Abarth verziju, kao dio širenja ponude modela, nakon 4X4 verzije Trekking.



Pored modela 500, 500C i Punto u ponudi Abarth brenda, Marco Magnanini, šef performantne podružnice Fiata, je nagovijestio da će postojećoj porodici modela biti dodan novi mali model.

„Otvoreni smo za sve prilike. To mora biti mini automobil, kompaktni, sportski automobil i čisto talijanskog dizajna. Ali takoÄ'er mora biti i proizvod koji se poklapa sa naÅ¡im DNK.“, izjavio je Magnanini.

Upitan da li je Panda spomenuti sledeći kandidat, Magnanini je naveo da je to interno pitanje i da će se o tome diskutirati sa centralom. Ista situacija je i sa predstavljanjem nezavisnog Abarth modela, gdje Magnanini dodaje:“JoÅ¡ niÅ¡ta nije potvrÄ'eno. Spremni smo za razgovore ukoliko je to potrebno. Učinit ćemo sve Å¡to je dobro za brend. ÄŒak i plasiranje jednog takvog modela na tržiÅ¡te ukoliko je podoban i savrÅ¡en automobil koji nas predstavlja“.

Kao jedna od najmlaÄ'ih podružnica, ako se uzme datum nedavnog oživljavanja kao nezavisnog brenda, Abarth nastoji proÅ¡iriti mrežu prodajnih salona, sve kako bi se približio kupcima. TakoÄ'er namerava jače prisutstvo na tržiÅ¡tu dodatne opreme, koja omogućava vlasnicima postojećih vozila Fiat Grupe dalju personalizaciju i tuning.


____________
vrelegume.rs
http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

tun3

OVo bi mogla bit bijesna kolica  :bravo:

Janko#18

 :ok: :ok: :beer: :beer: :bravo :bravo


Go Hard or Go Home :) :abarth:

cicili


nikola_st

fino fino volija bi vidit tu jurilicu  :formula:

zjurina

tak-tak...  ;)

mali kombi  :/

zvrk

Volio bi vidjeti autić sa sličnim DNK kao recimo Autobianchi A112 Abarth



Ali nekako sumnjam da će biti baÅ¡ takav zvrk... ViÅ¡e mi se čini da će biti samo uÅ¡minkana verzija sa već dostupnim 1.4T motorima, a to mi je iskreno već passé   ;D

Daj više nek naprave pravi, pošteni mali Abarth koji će svima zapapriti...

Panda 100HP je bila zanimljiva, hvalili su je, bila je zabavna za voziti, i šteta što je Abarth nije dohvatio da bude još više atraktivna...

Iskreno, niti jedan Abarth nije loš, ni 500, ni Punto, dapače. Ali za te novce ima puno jačih i vozljivijih auta. Možda ne tako lijepih i atraktivnih, ali jačih sigurno.

Dobro, Abarth nikad nije ni patio na broj konja, njima je bilo zadano stvoriti mali, zabavan, brz i atraktivan automobil iz potpuno običnog serijskog autića. I tu su stvorili ime. Jer su totalno preobrazili auto, u svakom segmentu.

Kad se pogleda ta filozofija sa današnjim autima koje rade, vidi se da se pogubilo nešto. Fali im vozljivosti, tu kaskaju za drugima. Čekam da naprave (sami) ili da dorade neki auto koji će imati osobine poput Alfe 4C... to čekam.

Lagan, brz, zabavan..pravi vozački auto. A da će biti lijep i atraktivan, to nemoram ni pisati.

Gemist Nino


casual

Citat: Gemist Nino  u 19 Rujan 2013, 21:00:05
ja bi taj mali autobianchi!!! :formula:

imali su ga u familiji
stajao je dosta dugo, ja sam ko klinac Ä'ipao po njemu unutra, igrao se, ...
sad mi je tako žao kaj su ga riješili
ne znam ni kome je otišao ni za koju lovu, bio sam klinac

Å¡teta

zzip

sad zamislite zvrka u ovoj pandici...  :formula:

zvrk


puntiac

Citat: zzip  u 20 Rujan 2013, 19:25:15
sad zamislite zvrka u ovoj pandici...  :formula:

to bi izgledalo ovako: "pandica je fulkul odlična ali imam mali problem.... rasul se pogon,razletio motor,plin neradi itd itd itd" :lol
uzyebo sam se ko zmija u ventilatoru 

zvrk



ovak neÅ¡... složimo da bude VAN... malo ga nafriziramo... složimo plin... nitro.... i eto dostavnjaka  ;D

zjurina

Citat: zvrk  u 20 Rujan 2013, 19:51:27


ovak neÅ¡... složimo da bude VAN... malo ga nafriziramo... složimo plin... nitro.... i eto dostavnjaka  ;D

:lol ... znal sam... 8)

zvrk