Superauto Test – Fiat Doblo Combi Maxi 1.6 MJT: Dobitna kombinacija

Autor zzip, 08 Listopad 2013, 22:16:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zzip

Odavno se već FIAT udomaćio kod nas.



Počevši od putničkih, uglavnom manjih, gradskih, ali i većih, obiteljskih automobila, koji su dugi niz godina bili nezaobilazni dio naše svakodnevice, pa sve do lakih i srednjih dostavnih vozila koja su se u proteklih 10-15 godina, svojom jednostavnošću, ali i pouzdanošću, isprofilirala kao jedna od vodećih na našem, ali i na europskom tržištu.



Ovaj put, predstavljamo neku vrstu mutanta (bez ikakvih uvredljivih konotacija), odnosno, pažljivo odmjerenu kombinaciju putničkog i teretnog programa, oličenu u novoj generaciji modela Doblo Combi.





Druga generacija Fiatovog uspješnog modela Doblo, na tržištu Europe, nije nikakva novost. Predstavljena 2010. godine, nakon čitavog desetljeća tržišnog života prve generacije, vrlo brzo je privukla pažnju, više ne samo svojom velikom praktičnošću i solidnom pouzdanošću, već i atraktivnim dizajnom, koji baš i nije česta pojava kada su u pitanju dostavna vozila.





Skladne proporcije i moderno dizajnirana vanjština, predstavljali su suštu suprotnost dosadašnjim stereotipima lakog dostavnog, odnosno putničkog kombi vozila, čak i za europske ukuse.





preuzeto sa superauto.rs

Elra

Imam u firmi cargo verziju Dobla Maxi 1.6 Mjet 105 KS
Ruzan je katastrofa, ali jeftin za odrzavanje i pouzdan, a moze da ponese i 990 kg.

zvrk

meni je baš lijep u kategoriji dostavnjaka....
jedino Å¡to su gume jako male u odnosu na karoseriju, Å¡to je i razumljivo zbog same funkcije, ali bi mu ja stavio 17-ice  :rofl

skrooz


zvrk


casual



zzip

Citat: skrooz  u 22 Listopad 2013, 14:22:33


završio ga je.. ajde neka.. nadam se da če mu laminacija dugo trajati..

ja sam ju radio... :lol

kako bilo.. auto je odličan.. i sve kontam kako da si ga ZVRK KUPI... :D :D :D :D

casual

znaÅ¡ da zvrk to ne bude vozio ako ne bude mogao staviti svoje 17-ice  :rofl
tako da, prvo mu moramo maznuti felge ili ga natjerati da ih rijeÅ¡i  :pero  :D

onda možemo o novom autu pričati :D

Kremenko

Kolika mu je dužina iza prvog reda sjedala do kraja? tj. koliko dugačak predmet može prevoziti kao npr. daske, cijevi i tome slično..?
Koliko vidim onaj prvi je produženi. koliko je duži od standardnog?

danijelpunto

Da, to i mene zanima. Kolka je dužina prtljažnog prostora kad se sklope zadnja sjedala?

zzip