Novi Fiat Ottimo - navodno samo za Kinu?

Autor mike21, 26 Studeni 2013, 18:34:47

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

mike21

http://www.tportal.hr/lifestyle/autozona/300681/Kinezi-ce-dobiti-ovaj-Fiat-a-Europljani-figu.html


bilo bi Å¡teta da ne dobijemo ovako neÅ¡to mada nije čistokrvni fiat, ali izgleda lijepo i fiatovski  :super:


mike21


cicili

jadno je sto svako malo cujes da krece neki novi model na nekom trzistu a za europu nema nista i dalje se prodaje fita 500 i grande punto. alfa ima dva auta koja prodaju, ako se to moze nazvat prodajom jer ih je jako malo na cestama.

izgubili su klijentelu koja im je kupovala aute, to se tesko nadoknadi, treba proc godina i godina.


mike21

slazem se...pogotovo danas uz ovakvu konkurenciju ali opet recimo da pravi znalac vodi firmu dalo bi se to stediti vrlo brzo...kia kao jedan od svjetlijih primjera

cicili

kia izbacuje nove modele godima koji su izravna konkurencija kvalitetom i dizajnom njemackoj konkurenciji da bi danas dosli do ovoga sto jesu, i opet nisu stigli do vrha iako su kvalitetom tu, a mozda i bolji a netreba zaboravit niti njihovu garanciju od 7 god ili 200 000 km sto nema niti jedna druga marka vozila.

a sta fiat ima od toga? ime koje je znacilo nesto prije 20-30 god?

DinoG

Ovaj autic mi se jako svidja, djeluje mi kao neki novi bravo i bilo bi ljepo da dodje u EU
Jednim djelom razumijem zasto je za Kinu, lakse im je testirati trziste tamo nego tu. Prije ce prodati 10 000 auta u Kini nego u EU, a ako se pokaze dobar mozda i dode do nas :)

tomislav livno

ovo je ja mislim dodge dart (ako se ne varam fiat viaggio) samo bez repa;  ne izgleda loÅ¡e     samo Å¡to su vamo u europi ponudu uniÅ¡tili forsirajući 500 tku     umjesto da naprave novog punta po receptu peugeota 208 (manje je viÅ¡e)

mike21

jednostavno su si unistili reputaciju i gotovo..jos stignu popraviti situaciju ali ako nastave ovako nece daleko dogurati.. bio sam negdje nasao stranicu s vizijom novog una i punta u stilu novu crome i izgledali su savrseno...steta sto to u fiatu nema tko provesti u djelo i istraziti sto kupci zele...
no da ne izlazimo s teme..
tako je..to je redizajnirani dodge dart s odsjecenom guzicom i dobro redizajniran u fiata te se meni poprilicno svidja iako nema dusu...