Main Menu

Novi FCA biznis plan

Autor 2600, 31 Svibanj 2018, 23:23:23

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mike20

Sve ovo što planira, debelo kasni za konkurencijom koja ima daleko više takvih modela od ranije.

Ubiti Fiata sa 500 verzija 500tke, mislim stvarno.
Lancie više nema.
Novi Tipo je imao dobre rezultate, i neće se proizvoditi, mjesto njega verzija 500tke. Punto isto, mjesto njega verzija 500tke.

Narodu dostupni auti će biti verzije 500tke i verzije mini/maxi Giulija i Stelvija

2600

Tipo ima ugovor koji teče i 2023. Ne vidim gdje će ga ubiti. Bar ne još. A i ta 2023. je van ovoga plana.

Tipo je JV proizvod ne zaboravi to.


FCA kao grupacija će u Europi dobiti jako puno novih proizvoda. Tu je i jako puno Jeep proizvoda. Recimo konkurent Å kodi Kodiaq i Pugu 5008. Napokon su posluÅ¡ali i Å¡to ja dugo zagovaram. Imati će Urban verzije namjenjene joÅ¡ viÅ¡e za cestovnu upotrebu. Manji klirens izmeÄ'u ostaloga.

Što se tiče hubridizacije i evolucijskog nivoa ne bih rekao da je konkurencija ispred. Još su uvijek to mali dometi kod plug in hibrida za električni dio pogona. Pa BMW je u seriji 3 bio na do 30 km. Dok FCA ima veliku Chrysler Pacificu koja ide 50 I'm na struju bez greške.


Gledaj najlakše je predstaviti proizvod. No sasvim druga stvar je je li taj proizvod dobar

FCA ovdje po planu ima jake tehnološke adute.

2600


Boxer

Citat: topolino  u 01 Lipanj 2018, 22:06:19
Vjerojatno im je neki sa kupljenom diplomom pisao prezentaciju :DD:

Ma jok, pisao ga je netko tko ni kupio diplomu nije, o njihovim planovima se sve zna, već 10 godina gledamo planove odnosno timeline gdje su prikazani brojni novi modeli, sve se svelo na 2 alfe od kojih je najnovija kroz auspuh napumpana verzija one koja je stara već 3 godine, jedan Fiat koji se koliko toliko prodaje i jednu ocvalu Lanciu, te joÅ¡ 2 ili 3 ocvala Fiata.  :wiii:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

Negdje sam pročitao (budem se sjetio) da FCA opet dogovara s Renolom spajanje.

Ivek Zapresic

Već su spojili prije par mj ak se ne varam.

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk


Mike20

Si siguran? Pa to bi pisalo svugdje po netu

Ivek Zapresic

Nekaj mi ostalo u glavi, znam da je pisalo o tome, ili tek budeju.

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk


Memphis

Nisu propali su pregovori.

Sad je neki glavonja otišao iz renola pa se priča o tome kako će se pregovori ponovo pokrenut.


Mike20