Main Menu

Stellantis

Autor supreME, 31 Listopad 2019, 14:49:05

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

supreME

https://www.carscoops.com/2019/10/official-fca-and-psa-agree-to-merge-create-the-worlds-fourth-largest-oem/


STELLANTIS: novosti, odluke, predviÄ'anja, miÅ¡ljenje o gurpaciji i slično.

Memphis

Da, malo neočekivano i brzo ali vidjet ćemo kako će to sada funkcionirat


147


Tooutman

jbg bilo je logično za hibridna i el vozila koja za vrijeme pokojnog nisu bila razvijana. Pa je valjda voda došla do uši.... a penali bi došli s novim regulativama.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Mike20

Stvarno brzo.
Sad definitivno mijenjam marku  :roll2:

niko33

U kujac - ja se već poveselil da sam s meganom u psa - ništa-kupujem dalje dokle ne pogodim grupaciju :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mike20

Talijani, Pežo, Citroen i Opel-to je sad sve naokupu.
Z Renolom propali pregovori

supreME

Citat: Memphis  u 31 Listopad 2019, 20:33:16
Da, malo neočekivano i brzo ali vidjet ćemo kako će to sada funkcionirat

da, psa me iznenaduje. od '76.god nisu kupovali nista, prije 2 godine kupe Opel/Vauxhall i "dignu" ga na noge. i odjednom se idu udruzivat sa FCA, koji po meni zivi na posudenom vremenu. mislim da ce uskoro psa skuziti da od svega nece biti nista. fca ima prestare modele, stare i vise od 13god.
dok psa je prilicno svjez, upravo predstavili novi 208, corsu, 508

Boxer

Od američkog dijela fca nema koristi za psa a eu dio fca je mrtav tako da neznam baš da im se to isplati
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

147

Vidjet ćemo Å¡ta nam budućnost donosi.Gledam pozitivno na spajanje grupacija, odavno postoji suradnja izmeÄ'u Fiat Proffesional i PSA grupacije.

Mike20

Čitao sam da Francuzi bi imali daleko veće koristi. Ej nemaju velikih motora, 4x4 platformi, exkluzive ko Maserati i slično.
A i ona stara izreka, Francuz je samo dobar do je novi i do 5 godina starosti  :haha7:

Tak da, bumo vidli.Mislim da su talijani strujno i mehanički "bolji" auti, posebno nakon nekog perioda korištenja koji je nama koji gledamo rabljene aute, bitan

danijel044

Å ta oni znaju Å¡ta je poslovanje....podhitno ih uputit na forumske znalce po savjete... :rofl:

Ne robujem predrasudama  jer da je tak ne bi Fiat bio u obitelji od 1994  i Fiat Tipa (pa 2 generacije punta i sad bravo)...tako da ne otpisujem ih ni sad nakon toga udruživanja...iako kak sad stvari stoje  u skorije vrijeme idemo na kineze  pa se gleda neki volvo v40

supreME

Citat: Mike20  u 02 Studeni 2019, 06:25:15
Čitao sam da Francuzi bi imali daleko veće koristi. Ej nemaju velikih motora, 4x4 platformi, exkluzive ko Maserati i slično.
A i ona stara izreka, Francuz je samo dobar do je novi i do 5 godina starosti  :haha7:



nemaju velike motore, jer im do sada nisu ni bili potrebni, a i pitanje je oce li ih koristitit u eu, mozda eventualno Usa.
4x4 ponuda je opcenito slaba u Suv-ovima, tak da ni u tome nemaju koristi.
Eksluziva kao maserati je nepotrebna, godinama se trude ostat na povrsini. slaba prodaja, brojni opozivi...

po meni, fca ima daleko vise koristi od ovoga, pogotovo europski dio(fiati i alfe derivati 208, 2008, 508, 5008...)
psa mozda moze iskoristiti motore i zajednicki razviti rwd platforme za prodaju Peugeota u USA

Mike20

Da bi jedan Amer vozio Pežota-sumnjam. Zamaskiranoga pod Fijata joÅ¡ da  :haha7:
Dal' su ikad uopće bili tamo prisutni.....