Main Menu

Fiat 500 hibrid

Autor Boxer, 08 Veljača 2020, 09:32:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Boxer

Najavljivali su 500 hibrid, napravili su ništa, stavili još jedan akumulator pod sjedalo i prodaju muda pod bubrege, dok drugi voze po 400km s autima na struju bez punjenja, hibridi troše oko 3L u prosjeku njihov hibrid nemože napraviti na struju ni 2 metra

https://www.topgear.com/car-reviews/fiat/500/10-mild-hybrid-lounge-3dr/first-drive?fbclid=IwAR26wgwU4CTivfPwZf_9F3AteHdJnnuKbhKsBUCSaKSm387JCHe0hB7m4hY
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

Pa taj dodatni konj iz alternator/anlasera se itekako osjeti kod ubrzanja  :roll2:

Jači je moj quadrocopter i po snazi motora i po bateriji :roll2:

Mike20

Za tak mali auto idealni je plug ih hibrid, jer uglavnom prelazi kratke dnevne relacije, 10-20kw motorić, 8-10kwh baterijica bi bila dosta za 50tak km samo na struju. To je nekom tjedan dana vožnje

I30 KT

#3
 Posto se vracam na ovaj forum po neznam koji put ajde necu ic nisko protiv Fiata. Malo me cudi da su isli na varijantu ugradnje tih motora ajde u 500 i Pandu. 500 jos prolazi dizajnerski. Fali mu po meni novija generacija platforme ovijesa. Sto se tice Pande ona je zrela za zamjenu. Kompletno novi model da konstruiraju. 500 ce jos nekoliko god ostat a privlacan. Mozda mu fali ne revolucija nego evolucija dizajna. A sto se tice kompletne game Fiata tu su stvarno zakazali. Osim 500 X koji ajde igra u klasi Suva ostalo je praznina. Dovoljno je pogledat ostale proizvodace. Pa i moj Hyundai je tu odmaknuo. Uskoro izbacuju sto novih modela a sto redizajn postojecih.

147


gandi

Meni nije jasno zasto full elektricni 500 rade samo za US market

Poslano sa mog SM-A750FN koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

Mike20

Jer s obzirom na cijenu i domet Zoe-a i sličnih, broj prodanih komada bi težio prema jednoznamenkastom broju  :grin:

Boxer

Hm, čitam jučer 500 electric 37 900â,¬ bazni model ? Jel se to netko *** ?
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

Mislim da ne. To bi bilo kod nas toliko eura, ak ne i više

Mike20

Eh edit. Pisalo je 32000 eura. Za nekih 200km dometa.

Mike20

Računaj realnu potrošnju od cca 10-15kwh/100km ljeti, i 15-20kwh zimi.

124T

Ma bolje da Fiat ima dva tri dobra modela nego hrpu svakakvih. Svo to pumpanje modelima i sve ovo danas u svijetu di nas je dovelo? Treba shvatit da nam netreba toliko suv vozila i hrpa modela više ljudi ni neznaju što bi sa sobom.
Forza Ferrari!

dinko1981

Da al fiat ima kiki a ne dva tri dobra modela...

jakov

Citat: I30 KT  u 08 Veljača 2020, 14:52:44
Posto se vracam na ovaj forum po neznam koji put ajde necu ic nisko protiv Fiata


Senkoooooooo  :roll2:

Boxer

Nema ga viÅ¡e, dugo je izdržao  :crazy2: :crazy2: :crazy2:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...