Treće štop svjetlo

Autor robert_zd, 21 Siječanj 2016, 19:32:15

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

robert_zd

Znaci danas mi crkla zarulja Å¡topa u lijevoj lampi i to sam zamijenio bez problema i gledajuci poslje jel sve u redu vidim na trecem Å¡top svjetlu ne svijetli jedna dioda. Jel itko zna ili ima guide kako se to svjetlo skida da odlemim ledicu i stavim novu.

AntonioK

OtiÄ'i kod Brkića min,posla

robert_zd

Citat: AntonioK  u 21 Siječanj 2016, 19:42:13
OtiÄ'i kod Brkića min,posla

A ne virujem da je minut ako se trebaju lemit. Jesi ima isti problem pa imas iskustva?

AntonioK

Da,skinija je i zaminija pregorene nije ništa lemija

Puntigamer

Zarulice su na ubadanje

natipkano na jednom


robert_zd


Puntigamer

I meni je jedna zažmirila a nikako je promijeniti  :boss

robert_zd

Nebi ja ni vidija da nije ovo vece izgorilo :) Ocito nije to gornje spojeno sa Canbusom. Al bas gledam po netu nigdi upute za izmjenu. Da ih imam to bi sam rijesija ko i svaku zarulju do sad. Ne volim gnjavit ljude sa sitnicama pogotovo kad je jos radiona puna ko sipak kad god dodjes hehe :)

Jel to to ?
http://www.fiatforum.com/grande-punto-guides/294437-high-level-brake-light-bulb-replacement.html

Vidim punto al isti princip?

Puntigamer

Da, to je to.



natipkano na jednom


get


robert_zd

Hvala za slike.   :ok:
Bas sam jucer kasno navecer skinuo i instalirao. :-)

robert_zd

Evo sad sam pita tokica korunu i A. Direkt za lampicu.  Pise po manualu w2.3w i nema niko. Odem do Brkica.  Kaze ovaj imam samo 1.2 w al sacekaj da neki kombi izadje pa da majstor vidi. Kombi naravno ne izlazi.  Pa sam isa ca, mozda drugi dan odem ili negdi zarulju nadjem.

AntonioK

najbolje je imati kašetu sijalica u portapaku (zbog naših servisera i malo boljih dućana) :D

robert_zd

A trebalo bi imati set rezervnih zaruljica. Prije su to gledali na tehnickom, vise ne mislim. Barem mene nikad nije pitalo.  Jucer kupio tu 1.2 w u ineja, cak ni on ne moze uopce narucit 2.3w. Danas jutro, suncan dan i odma montaza, nije toliki problem. Al stavija ja novu zarulju, kontakt i kocnica kad mrak.  Zice na zaruljama su pre duge i naravno u grlu se takle. Glavni osigurac izgorija, esp, abs, hill control, cak i instrument tabla, sve mrak :-D I naravno nemam malih osiguraca nego velikih od brava 1. Lemilicu u ruke i sklepam osigurac ubodem sve radi. Vrati stop natrag i na benzinsku. Set osiguraca 8ipo kuna i da to nemam u sebe uvijek   :facepalm::facepalm: Uglavom sve rijeseno za 4kn lampa 8 ipo osiguraci hehe

AntonioK

imaš posla u zadnje vrime :D
Da li se mogu staviti ledice u Å¡top?