Punto: Skidanje laka na autu

Autor hattrick, 27 Lipanj 2013, 21:05:54

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

hattrick

ovako imam jedan auto na kojem se je ogulio cijeli lak,boja je ostala,ali jos ima dijelova gdje ima laka,e sada mene zanima dali se moze taj lak skinut dole kaj se drzi na autu a da boja ostane,kao sta je i sve ostalo otplao samo od sebe i boja je ostala,e sada ja bi sam skinuo te dijelove gdje ima jos laka da to liči na nešto jer ovako izgleda bas nakaradno,neznam dali je kako moguce skinut taj ostatak

autoservis-edo

Mozda ali samo MOZDA sa jakim miniwoshem......i kaj ces dobiti,auto ce ti bi cijeli mat.

sportingzd

Mozda bi bilo dobro pobrusit cilo auto malo ns vodu i samo ga lakirati ako je boja ok

Salee

ako je orginal boja na auto onda je to normalno otpadanje zbog kvalitete...
1/4 mile time: 13.09 powered by AutoEvolution.hr

neskoq

Otkako sam prošle godine počeo prati auto na samouslužnoj praonici i kod mene je počelo to da se dešava sa lakom,ne da se ljuštri i puca nego jednostavno nestaje.Auto je star 15 godina i do sad dok sam ga prao na normalnim praonicama nikad se to nije dešavalo.Otkako je otvorena ova samouslužna praona lak je počeo da nestaje,ja računam da koriste neke jako abrazivne šampone u istoj,pošto se odjedanput masa vozila pojavila u gradu sa tako matiranom bojom,tj bez bezbojnog laka po krovu i haubi gdje se mogu najlakše zadržati ti deterdženti.

Basta

bolje se NE sa tim ze*ebavat po meni..