fiat punto mk1 55 ledice

Autor fiat punto s55, 17 Studeni 2013, 00:13:05

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

fiat punto s55

pozdrav, zanima me jel neko stavljao na punta mk1 led H4 sijalice, i dali ECU izbacuje grešku sa njima, imam u planu stavit ledice, jel su puno jeftinije od xsenona, a na netu piše da daju 6500K svjetla (mada nemam pojma šta znači to 6500K)
nema slika u potpisima :)

neven92

da si malo proguglao o tome vidio bi da to nis ne valja, tj lijepo izgleda al ne baca svjetlost na cestu i nebudes vidio prst pred nosom

DinoG

Ako mislis kao dnevna svjetla jos kako tako, ali kao kratka nikako.

neven92

napisao je h4 a na puntu jedinici su to i kratka i duga  :D

kemba

Hm.... Mislim da nebi izbacivao nikakve greske jer nema s cim da registrira gresku

Sent from my ST26i using Tapatalk

Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

fiat punto s55

neznam koliko sam vidio na googleu slike, da baca dobru svjetlost, a i ja na puntu nemam projektore i clean glass staklo, tako da msm da nebi trebalo bit nekih problema, jer ona rebra na staklu koliko sam upućen trebala bi usmjeravat svjetlost, ispravite me ako griješim, bitno je samo da dobro svijetle, za ostalo će se pobrinut sjenilo i staklo
nema slika u potpisima :)

danci1993

nemoj to uzimat, vjeruj onima koji su to stavljali, probaj stavit u maglenku evo ako bas moras pa ces vidjet jer se vidi, to mora bit ledica sa puno wata a ova to nije

neven92

a onda isprobaj kad vec neces slusat,da to kaj valja,svi bi to imali a ne xenon  :D

fiat punto s55

za xenon nemam para...nego ajte mi recite dal te ledice bolje sjaju od osram nightbraker +? ako ne neću kupovat, možda samo ledice za tablicu i osvjetljenje kabine

EDIT: inače te što hoću uzet izgledaju ovako
nema slika u potpisima :)

XXX-Man

Ti jednostavno ne shvaćaš što ti ljudi govore?
To svjetli slabije od žarulja po 5kn, bježi od toga...
http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

danci1993

haha daj se urazumi kakav osram, za tablicu, osvjetljenje kabine, poziciju ajde moze proc ali ostalo zaboravi !

fiat punto s55

pa dobro, jel postoji nešta jače od osram nightbraker plus koje sad imam, osim xenona, naviko sam se sad na ove, pa su mi opet ko fenjer xDDD
nema slika u potpisima :)

fiat bravo

ja sam ih imao u dugim dok sam imao xenon,ali samo zbog izgleda
vožnju s njima možeš zaboraviti jer nevrijede kur..,a cijena kod nas za te ledice je
kao cijena osrama,pa si razmisli što ćeš kupiti
...SAD Ã,,†E SAMO Ĺ TO NIJE...

fiat punto s55

osramice već imam, al me zanima jel ima nešta jače, osim xenon sustava, jel to neprolazi na tehničkom (pas mater)
nema slika u potpisima :)

casual

osram je uz jpš nekoliko žarulja trenutno jedino kaj tak svijetli a nije ksenon
i nikakve ledice ne svijetle jače od toga

a kaj se tiče ksenona, tu su isto štorije napisane :D
ako je normalan, nitko ti neće riječ reći, i mnogo njih se već dugo vozi s njim i normalno ga registrira ;)