Punto MK1 par pitanja

Autor Maverick, 26 Studeni 2013, 17:49:49

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Maverick

Par početničkih pitanja o Puntu mk1.


Da li je koji model osim gt-a imao stražnje diskove?
Da li 1.2 motor koji je u mk2 sportingu paše u punto mk1?
Da li 1.2 motor iz mk1 sportinga paše na običnog punta sa 1.1 recimo?
Da li recimo na mašinu 1.1 može se staviti gearbox od sportinga (6 stupanjski)?
Koja je razlika u 5 stupanjskom i 6 stupanjskom prijenosu kod punta (osim razlike u jednoj brzini). Da li 6stupanjski zahtijeva jaču snagu ili su u krajnjem isti, osim što 6stupanjski ima veći prijenos pa se dobije na ubrzanju?
Da li je koji punto imao računalo podložno remapiranju?

Hvala

Miha.

Ne
Vjerojatno.
Paše, samo treba sve komplet, mjenjač, poluosovine..
Neznam, postoji 1.1 motor s 6 brizna kao Å¡to je moj
Mjenjač sa 6 ima krače brzine i neÅ¡to bolje ubrzanje. U 4-oj brzini ima meÄ'u ubrzanje od 60-100 kao kompaktni auti s ~100konja...
Da, na desnoj prednjo muldi.


Ako sam razumio što hočeš, suma sumarium: kupit punto GT :ok: Eventualno sporting :)

Maverick

kupit punto GT, trenutno ne...sad trenutno imam ovog...eventualno da se naÄ'e neki za malu lovu koji nije registriran i slično za projekt pa složit u ovog ili obrnuto....:)

puno je tu ako ako ili ili  zbog atesta i sličnih gluposti...ja sam dosta skeptičan jer u naÅ¡oj državi sve ide kak ne treba..


inspiraciju sam dobio od kolege iz foruma koji je nedavno žutog gt-a uzeo...

od svih mogućih projekata koje sam razmatrao prije nego sam kupovao (golf II i slično)auto ovo je najjeftinija varijanta, a mjesec dana kolko imam fiata nije težak za igranje po njemu pa zato bi se upustio u to. isto ovisi i o ekonomskoj situaciji



fiat punto s55

motor od sportinga mk1 ti paše, al moraš komplet instalaciju mjenjat, ecu, pojačavat prednji most, odnosno metat od sportinga, ja sam to htio ljetos al je skupa to za*jebancija
nema slika u potpisima :)

Cone4u

zašto pojačavat ili "metat" prednji most od sportinga ?
FIAT  TURBO

Joza_Seraf

Evo da ne otvaram novu temu a vidim da ovdje ima za punta pitanja. Koje R 14 gume i felge preporucate, trebale bi mi za ljeto neke..

chrisRi

Felge Punto Sporting Mk1,gume 185 60 14 Uniroyal Rainexpert.