Punto mk1 - Ne radi svijetlo na upaljaču

Autor ĹĄaki, 27 Siječanj 2014, 19:32:25

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ĹĄaki

Otvorio sam far i pogledo. Motorić ja na mjestu. Ne mrda se. Bit će da je otišo onda. Jel se može to nekako zamijenit ili trebam cijeli far uzet

danci1993

Neka ti netko unutra pomice kotacic a ti budi ispred farova i slusaj jel radi motoric, ako ne radi odspoji ga i ocisti kontakte i ponovo slusaj, ako se niti tada ne cuje a do sad ti je radio 95% da je motoric gotov, polovno mozes kupit motoric za 50 kn

ĹĄaki

A kolko se cijene farova kreću (1 kom) ako znaš

Green Punto

Polovini farovi na njuškalu su ti 80-100kn komad ja sam sam osobno kupovao :)
Cuore Sportivo   :wiii:

Punto85


danci1993

Pa sta ce ti cijeli far ako je samo motoric otiso :)

ĹĄaki

a znam ali i far sam po o sebi je klimav.one plastike kroz koje idu Å¡arafi su puknute.tako da jedva stoji

ĹĄaki

Motorić se čuje da radi. samo što ne štela.

Green Punto

Znaći da je u samom faru ispala ručica podizača od motorica, ja sam to pokušavao namjestiti i nisam uspio, tako da sumnjam da ćeš moći
Cuore Sportivo   :wiii:

ĹĄaki

Mogu probat onda sam naštelat far. Ima jedan utor za štelanje na vrhu jel tako

Green Punto

Možeš probati, al zeznuto je puk k, moraš prvo izvaditi Motoric, gledam kroz rupu gdje ide sijalica i pokušati ubost Motoric, tj njegovu ruku na taj mehanizam u samom faru, ja sam pola sata pokušavao, onda sam popizdio i ostavio tak dok nisam našao drugi far...
Cuore Sportivo   :wiii:

danci1993

istekaj far i motoric sve skini sa auta i ubost ces nije to kvantna fizika

Green Punto

Cuore Sportivo   :wiii:

danci1993


M.P.

Citat: Green Punto  u 27 Siječanj 2014, 21:33:31
ovako skini peperalju ili konzolu(ne znam kako imas) skines Ä'ek koji  ga drzi, lijepo rastavis upaljac i lampica ti je u onom zelenom dijelu na samom upaljacu....

jel ide to nekako bez skidanja konzole ? primjetija sam da ne radi svitlo upaljača, a ne skida mi se cijela konzola radi lampice upaljača xD