Punto GT - Ispuh

Autor Đuka, 22 Veljača 2014, 14:37:32

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

JosoGT46

To je bas nevjerovatno isti tipovi auta sl prerade jedan radi tiho drugi nemos zivit, moj bivsi sa t3 i inox ispuhom grupe N radia tiho dok je dragonov samo na cijevi grmia, sa zadnjim loncom je rijesija to, te strikin slicno sve samo cijev opet drukciji zvuk al tisi blazi!

Svaki radi drukcije koce ga znat to je fiat :P
Lonac ce ga prigusit sigurno ;)

Đuka

Citat: fiatuno  u 26 Veljača 2014, 20:40:57
ne kuzim pa meni to nije nis bucalo sa t3 turbom koji duplo manje prigusava od serijskog
meni je to vise zvizdalo nesto bucalo

ako ti je to prebucno nece ti protocni lonac pomoc
ma ovo je ko da nemam ništa....kao kad ti lonac opadne na nekom autu....još i gore.....policija bi mi skinula tablice cim bi izasao iz dvorista

fiatuno

znam samo da se necuje ni blizu atmosfercu na 4x45karburatora u 9000rpm sa jednim loncicem koji ne prigusuje nista
a i u sloveniju i svugdje sam isao sa tim autom i nikad nista
neznam dal se auto cuo jace kad dolazis ili odlazis
Ako me netko treba 0915445360
Dijelovi su u linkovima ispod cijene eto dam da prodam najmanje moguce 
https://www.facebook.com/TheDSMotorsport

striko

T3 turbo od grane ispušne do kraja bez iti jednog lonca f 70 materijal sivo željezo debljina 1.5 mm
To samo slavi i leti....
Muzika u smeće i samo gas slušaš konje kako pjevaju
Punto GT VEMS
Mototorsport StriÃ,,eviÃ,,‡
095-889-1039

Đuka

Citat: striko  u 28 Veljača 2014, 00:28:41
T3 turbo od grane ispušne do kraja bez iti jednog lonca f 70 materijal sivo željezo debljina 1.5 mm
To samo slavi i leti....
Muzika u smeće i samo gas slušaš konje kako pjevaju
muzike nit nemam u autu....uvjek mi je draže bilo konjiće slušat....:) al ovako se neda živjeti u autu...koprivnica je zajebana šta se tice policije i prerada na autu tako da moram naci rijesenje kako ga prigušiti....za sada stavljam zadnji lonac pa cemo vidjeti....drugi mjesec u planu malo dici konje sa cipom, intercoolerom itd....znaci cip koji cu najvjerojatnije od tebe uzet......do 170konja a poslije t3 i ostalo.....samo da malo love skupim za takav zahvat.....ugl sve cu od tebe uzimat jer gledam na njuškalu i sve kaj mi treba imaš upravo ti....:D lijepo si napucao njuškalo....;)

striko

Punto GT VEMS
Mototorsport StriÃ,,eviÃ,,‡
095-889-1039